מותג האופנה RESERVED מגיע לראשונה לירושלים ופותח סניף דגל בקניון עזריאלי ירושלים בהשקעה הנאמדת ב- 6 מיליון ₪

 

מותג האופנה RESERVED מגיע לראשונה לירושלים ופותח סניף דגל בקניון עזריאלי ירושלים

בהשקעה הנאמדת ב-  6 מיליון ₪ 

 

מותג האופנה RESERVED, המצוי בהתפתחות גדולה מאוד באירופה ולאחר פתיחת חנויות במילנו, וונציה, לונדון ובירות נוספות באירופה, פותח חנות חדשה בבירת ישראל בקניון עזריאלי ירושלים (מלחה) בהשקעה של כ- 6 מיליון ₪.

המותג מיובא לישראל ע"י קבוצת H&O, מתרחב, מגיע לראשונה לירושלים ופותח סניף דגל בקניון עזריאלי (מלחה).


זהו הסניף החמישי של הרשת בישראל והוא יצטרף לסניפים בקניון איילון ברמת גן, קניון גבעתיים , קניון TLV בתל אביב ומתחם מיי בייבי בירכא ולאתר המכירות של ריזרבד : reserved-il.com

הסניף החדש משתרע על שטח של כ-1200 מ"ר ויפתח במתכונת המשלבת אופנת נשים וילדים. קבוצת H&O מתכננת להמשיך ולפתח את המותג בישראל כאשר שטח כל חנות יעמוד על כ- 900 מ"ר.

החנות החדשה מעוצבת בקונספט ייחודי התואם את החנויות בבירות האופנה של  אירופה, קונספט אשר פותח ע"י צוות האדריכלים הבינלאומי של קבוצת LPP וכולל בין היתר חנות רחבה המעוצבת עפ"י קולקציות ומשלבת רהוט צעיר ועדכני, מואר וייחודי.

 החנות החדשה מכוונת לקשת רחבה של קהלים ומציעה ללקוחותיה, מעבר למחירים האטרקטיביים, מגוון סגנונות המתאים לכל זמן: קז'ואל, אירועים, עבודה, פנאי וכו'  ובטווח מידות רחב (36 – 46), וקולקציה עשירה לילדים בגילאי 4-12 שנים.המותג ריזרבד מביא לישראל בכל שבוע פריטים חדשים והחנות תתחדש בסחורה על בסיס שבועי, ויוצעו בה כ- 14 קולקציות מלאות בשנה, שישקפו את ערכי המותג ביניהם: קיימות, יצירתיות ומגוון.

לדברי צביקה רוזנטל, מנכ"ל קניון עזריאלי ירושלים: "אנו גאים ונרגשים על פתיחת הסניף החמישי של מותג האופנה RESERVED, אשר מתווספת לתמהיל העסקים המושלם. קניון עזריאלי ירושלים ממשיך להתחדש עבור קהל לקוחותיו כל העת ולהביא לקניון את החנויות והמותגים המובילים, תוך בניית תמהיל רחב ומגוון של חנויות שפונות לכל הגילאים. בחודשים הקרובים צפויות עוד השקות נחשקות רבות המתקיימות כחלק מהתרחבות והתפתחות הקניון".

לדברי יוסי מלכה מנכ"ל קבוצת O&H: "בישראל יש צמא למותג בינלאומי נחשק המתחדש תדירות, מתכתב עם הטרנדים הבינלאומיים, ומשווק במחירים אטרקטיביים במיוחד. ריזרבד עונה על הצורך הזה, הוא מותג אופנה הנחשב לבעל צמיחה גבוהה מאוד באירופה וגם בישראל. כניסתו לירושלים מסמנת  מגמה זו של צמחיה והתפתחות".

 

RESERVED נחשב למותג מוביל עם צמיחה גבוהה במיוחד וכיום עם כ- 500 חנויות ברחבי אירופה והמזרח התיכון. הוא נחשב למותג אופנה מוביל  בזכות עיצובו –ברמה גבוה וטרנדי ועם זאת מציע מוצרים  במחירים אטרקטיביים מאוד ביחס לשאר המותגים המשווקים בישראל. המותג בבעלות קבוצת LPP שלה 5 רשתות קמעונאיות שונות ומעל 2200 חנויות באירופה ובמזרח התיכון ב- 40 מדינות שונות, בין היתר בערים כמו: לונדון, ברלין, ורשה, בוקרשט, פראג, בודפשט, מילנו, תל אביב, דובאי ועכשיו גם בירושלים.

קבוצתH&O  הינה מקבוצות האופנה הגדולות והמובילות בישראל מאז 1994 וכוללת שלוש רשתות קמעונאיות: H&O - המונה 28 סניפים בפריסה ארצית מקרית שמונה ועד אילת,  רשת Carter's – OshKosh - מותג בגדי התינוקות האמריקאי המוביל בעולם עם  74 נקודות מכירה בכל הארץ ורשת Reserved הבינלאומית עם 5 סניפים. כל חנויות הקבוצה, ממוקמות במיקומים מרכזיים, בקניונים, מרכזי קניות ופאוור סנטר. לרשת מועדון לקוחות המונה כ- 500,000 חברים וכ-130,000 מחזיקי כרטיס אשראי מועדון CashCal-H&O  .

קניון עזריאלי ירושלים משתייך לקבוצת הקניונים הגדולה בישראל וחוגג 30 שנות עשייה. הקניון מהווה קומפלקס בילוי ועסקים המוביל בישראל, המשלב מסחר, מסעדות, בתי קפה, משרדים וחניון ומשתרע על פני שטח ענק של כ- 100,000 מ"ר. כמוקד של אזור העסקים והבילוי מרכזי בעיר, ממוקם פרויקט עזריאלי ירושלים בנקודה אסטרטגית מושלמת, עם נגישות מיידית לעורקי תחבורה בין עירוניים וצירי תנועה ראשיים לצד הרכבת הקלה העתידית. בקניון ממוקמות מיטב רשתות האופנה המקומיות הארציות והבינלאומיות המובילות.

תגובות

רשומות פופולריות