שפע של משחקים חדשים של ישראטויס לשנה החדשה

 

שפע של משחקים חדשים של ישראטויס לשנה החדשה

 

בתערוכת הצעצועים שנערכה לאחרונה התוודענו למגוון משחקי ישראטויס, כולל משחקים חדשים ומלמדים לילדים ולמשפחה, החל מגיל 3 ומעלה. המחירים של המשחקים נוחים בהחלט. מתנות נהדרות לשנה החדשה!

יהדות

 כרית נוי ‘קריאת שמע’ – בנים/בנותכרית נוי מצויירת לחדר הילדים. כרית איכותית בעלת מגע רך וקטיפתי, עם ציור מרהיב של ‘קריאת שמע. הכרית תלווה את הילד/ה בהכנות לשינה ותעניק להם לילה מלטף במיוחד. מידות הכרית: 37/37 ס”מ. כחול- בנים, ורוד בנות.
100%
פוליאסטר. מתנה נהדרת.

 

כרית נוי "מודה אני" לבנות/בניםהכריות משתלבות בכל סגנון עיצוב שכבר קיים בביתכם, ומתאימות במיוחד לעיצוב וקישוט חדר השינה של ילדכם. מילוי: פוליאסטר. מידות: 35x35 ס"מ. כחול- בנים, ורוד בנות. מתנה נהדרת.

 

משחקים לדרך

 

מי זה שם?משחק דמויות אסטרטגי מרתק. בוחרים דמות, שואלים שאלות, מגלים מי הדמות שהיריב בחר – ומנצחים! כל שחקן מקבל לוח משחק וסט כרטיסי דמויות בצבע תואם (וודאו שכל הדמויות שבלוח שלכם נמצאים בחלק העליון של לוח המשחק שלכם). את סט כרטיסי הדמויות הנוסף ערבבו והניחו בצד. כל שחקן לוקח כרטיס דמות מסט כרטיסי הדמויות הנוסף ומניח אותו במקום המתאים בלוח המשחק שלו, בלי להראות ליריב. חובה לענות על השאלות אך ורק ב"כן" או "לא". השחקן שזיהה ראשון את הדמות שהיריב בחר – הוא המנצח! משחק מהנה לכל המשפחה.

 

קח סיכון

 


התרכזו, דייקו את הצעד שלכם וחלצו את המקלות מהטיל, בלי להפיל את הכדורים! הרכיבו את הטיל: חברו את שני חלקי הטיל השקופים, כשהחלק הצר כלפי מעלה והחלק הרחב כלפי מטה. סגרו את חלקו העליון של הטיל עם המכסה, וסובבו עד שהפתח בקצה הטיל יהיה פתוח. הניחו את הטיל בבסיס המשחק וסובבו עד לסגירה מוחלטת. השחילו את המקלות בחורים שבגוף הטיל, כך שיצאו מצידו השני. הכניסו את כל הכדורים למיכל דרך הפתח העליון. הכדורים ינוחו על המקלות (לא לעוד הרבה זמן…). כל שחקן בוחר מקלות בצבע אחד. השחקן הראשון מנסה לשלוף בעדינות מקל מהטיל, בלי שאף כדור ייפול. הכדורים השובבים נפלו בכל זאת? כל הכדורים שנפלו – נשמרים אצל השחקן. ממשיכים לשחק כך בתורות, עד שאחד השחקנים מוציא את כל המקלות בצבע שלו.
השחקן או השחקנית שהצליחו להוציא ראשונים את כל המקלות בצבע שבחרו או מי שסיים עם כמות הכדורים הקטנה ביותר – מנצחים!
משחק מהנה לכל המשפחה.

 

פטריות בתמונות
למשחק שלושה שלבים. בראשון - בוחרים כרטיס דגם מרמז לצבע, נוצעים פטריות בהתאמה לצבעים. בשלב השני - מתאימים את צבע הפטריות לתמונת הרקע. בשלב השלישי - נועצים פטריות בלוח הפלסטיק ע'פ אחד הדגמים המודפסים על הקופסא. המשחק תורם להתפתחות המוטוריקה העדינה, הקואורדינציה ותיאום קשר עין-יד, וכן ללימוד והכרת הצבעים ולפיתוח יכולות החשיבה וההבנה המרחבית. כמו כן ,המשחק משפר את יכולת ההתמודדות עם אתגרים חשיבתיים. משחק מהנה לגילאי 3 ומעלה.

 

כפתורים בצבעים
בשלב הראשון- נועצים כפתורים בלוח המשחק ללא כרטיס דגם. אח'כ ממיינים את הכפתורים לפי הצבעים ונועצים בלוח המשחק לפי קבוצות צבע. בשלב השני- בוחרים בכרטיס משחק צבעוני ומיחים על לוח המשחק ונועצים כפתורים בחורים המסומנים בהתאמה לצבע של כרטיס הדגם. יש 10 דגמים להתאמה של צבעים. משחק מהנה לגילאי 3 ומעלה.

 


איך אני מרגיש? משחק להכרת הרגשות השונים 
ככל שנקדים לחשוף את ילדינו לרגשות ונאפשר להם להביע אותם, כך נגדיל את היכולת שלהם לפתח אישיות בריאה, לתקשר עם חבריהם ולהבין אותם, ואף לשלוט ברגשותיהם במידת הצורך. משחק זה, העוסק ברגשות, מעודד שיח רגשי בקרב ילדינו ומסייע להם להבין את עולמם הפנימי ולדבר על הרגשות שלהם בחופשיות ובנוסף לגלות רגישות כלפי האחר.

במשחק צריכים לגלות איזה רגש מופיע על הקלף שעל הראש, להכיר את סוגי הרגשות השונים כיצד להביע אותם.

הוראות המשחק:
ניתן לשחק באחד משני האופנים הבאים:
משחק השאלות:
כל שחקן לוקח רצועה ומניח אותה על ראשו. מערבבים את הקלפים ומניחים אותם בערימה כשפניהם כלפי מטה. כל שחקן בתורו, לוקח קלף מהערימה ומניח אותו על הרצועה שעל ראשו, מבלי לראות איזה רגש מופיע על הקלף. השחקן שעל ראשו מונח הקלף, מנסה לגלות איזה רגע מופיע עליו. שימו לב! על השחק לשאול את השחקנים שאלות שהתשובות עליהם הן "כן" או "לא". דוגמאות לשאלות: איך אתה מרגישה כשאתה מעניק או מקבל מתנה? איך תרגיש כשאדם קרוב אליך נסע לזמן רב לחופשה? קיבלת תוצאה טובה במבחן, מה הרגשת? חבר התעלם ממך, כיצד תרגיש? ועוד.
ברגע שהשחקן מתחיל לשאול שאלות, יש להפוך את שעון החול. מותר לשחקן לשאול שאלות עד ששעון החול אוזל. אם השחקן לא מגלה איזה רגש מופיע על הקלף עד שהשעון החול אוזל, התור עובר לשחקן הבא. לחלופין, שחקן שמגלה איזה רגש מופיע על הקלף לפני ששעון החול אוזל, מקבל אסימון ומחזיר את הקלף לתחתית הערימה. המנצח: השחקן שמצליח לצבור את מספר האסימונים הרב ביותר.

משחק הפנטומימה:
במקום שהשחקן שעל ראשו מונח הקלף ישאל שאלות, שאר השחקנים מנסים להמחיש לו באמצעות פנטומימה איזה רגש מופיע על הקלף. הופכים את שעון החול, ובאמצעות פנטומימה עוזרים לשחקן לגלות איזה רגש מופיע על הקלף. ברגע ששעון החול אוזל, התור מסתיים. אם השחקן לא מגלה איזה רגש מופיע על הקלף עד ששעון החול אוזל, התור עובר לשחקן הבא. לחלופין, שחקן שמגלה איזה רגש מופיע על הקלף לפני ששעון החול אוזל, מקבל אסימון ומחזיר את הקלף לתחתית הערימה. המצנח: השחקן שמצליח לצבור את מספר האסימונים הרב ביותר. משחק מהנה לכל המשפחה.

 

 

בונה עליך
צריך להפיל כמה שיותר בולי עץ מבלי להפיל את הבונה- שומר היער. משחק מהנה לגילאי 4 ומעלה.

 

פסיפס משושים
משחק בניה והרכבה. יש 100-150 חלקי פסיפס משושים בצבעים שונים ומספר כרטיסי דגם. אפשר להרכיב צורות ודגמים שונים כיד הדימיון ולגלות יצירתיות ובהמשך- לבחור כרטיס דגם מוקטן ולהעתיק את הצורה המודפסת עליו באמצעות חלקי הפסיפס. מביא לשיפור הקואורדינציה המרחבית המוטורית ולתיאום קשר עין-יד, יצירתיות ופיתוח החשיבה המרחבית והלוגית.

קוף המספרים


פותרים תרגילי חשבון בסיסיים ומכירים את המספרים עם משחק שיווי משקל קל וכיפי. משחק לקידום כישורי החשבון הראשוניים של הילד על-ידי לימוד איזון ושמירה על שיווי משקל של סכום מספרים זהה – וכל זה על גבי מאזני הקופיף.משקל הבננות מדויק, כך ששילובי המספרים הנכונים תמיד יהיו מאוזנים באופן מושלם על גבי המאזניים. משחק מהנה לגילאי 4 ומעלה.


ליצן קטן שלי
בונים מגדל ליצנים, אף ליצן לא מפילים, ומנצחים!. ממקמים את הליצן השחור בבסיס המשחק ומניחים אותו במרכז השולחן, זה בסיס המגדל. כל שחקן מקבל ליצנים. שחקן אחד: יכול לשחק עם כמה ליצנים שרוצה! כל שחקן מנסה בתורו להוסיף ליצן אחד למגדל הגדל. מותר להשתמש ביד אחת ואסור לגעת בליצנים שכבר על המגדל. כדאי להוסיף את הליצנים תוך שמירה על שיווי משקל נכון בראש, בידיים, ברגליים ובכל החורים בגופם. המנצח- מי שהניח את כל הליצנים שלו על המגדל. מחזק קשר עין – יד ומפתח מוטוריקה עדינה. משחק מהנה לגילאי 4 ומעלה.

תגובות

רשומות פופולריות