קיץ תוסס באתר התיירות ראש הנקרה

 

 

נקרות, סיורי שטח, עששיות ליליות ועוד הפתעות: קיץ תוסס באתר התיירות ראש הנקרה

קיץ בראש הנקרה: בנקודת הגבול הצפונית על קו חוף ים התיכון, חווית טבע מרהיבה לכל המשפחה עם עוצמות הים המתפרצות בנקרות היוצרות דיאלוג ייחודי עוצר נשימה.  אל הנקרות מגיעים בעזרת הרכבל, מבקרים גם במנהרת הרכבת המנדטורית שנסעה מחיפה ללבנון וצופים בסרטון מיוחד במינו. אבל זה לא הכול – שלל פעילויות נוספות במהלך חודש יולי:   

גליל על גלגלים – מראש הנקרה לראש ההר: בשישי ייערכו סיורי שטח במשאית שטח פתוחה אל שמורת החורש המקסימה – שמורת רכס הסולם המשתרעת על פני 1,200 דונם. בואו לראות את הגליל המערבי בצורה מיוחדת, מזווית שלא הכרתם. במהלך המסלול ייהנו הנוסעים מהדרכה קולית ומנוף גלילי מרהיב 'ממעוף הציפור'. הסיור כולל גם הדרכה איכותית ועצירה לקפה ותה צמחים במצפור על פני הרכס. משך הפעילות כשעה. שעות יציאת הסיורים : 11:00, 12:30, 14:00,  15:30

מעוניינים להעשיר את חווית פעילות היום באתר התיירות ראש הנקרה בתשלום נוסף? ניתן לשלב גם רכיבה על אופניים או טיול ברכב חשמלי לאורך טיילת החוף; להשכיר אוזניות להדרכה קולית ב-6 שפות כאשר המבקרים עוברים ב-12 תחנות שמע שונות בהן מקבלים הדרכה על ההיסטוריה של האתר, הגיאולוגיה המיוחדת, החי והטבע; ליהנות בבית הקפה 'קפה מול הים' ו'הצוק בנקרות' עם תפריט אוכל קיצי קליל, שתייה מגוונת וקפה טוב מול אחת השקיעות היפות ביותר בארץ (יש לבדוק הכשרות).

פעילות לילה באתר – לאחר סגירת האתר, מדי יום חמישי במהלך יולי (באוגוסט יתווספו ימים נוספים) ייפתח האתר מחדש החל מהשעה 19:30 לסיורי עששיות ליליים, הכוללים נסיעה ברכבל המואר אל הנקרות הימיות וסיור מודרך בנקרות לאור עששיות. נלמד כיצד נוצרו הנקרות ולמה דווקא כאן, נעלה על הגשר המפורסם שעליו עברה הרכבת המנדטורית שאף הובילה לארץ מעפילים ונשמע את הסיפור המרתק על הלילה שבו המחתרות פוצצו את גשר הרכבת. משך הפעילות: שעה ורבע. הסיור בהרשמה מראש באתר   https://www.rosh-hanikra.com/ 

שימו לב: באתר מועדון התיירות ראש הנקרה www.rosh-hanikra.com תוכלו ליהנות מהחנות הווירטואלית העשירה בה מוצעים לרכישה כרטיסים מוזלים לשלל האטרקציות, לינות, קולינריה ומגוון חוויות של אתר הנקרות ואתרי תיירות נוספים בגליל המערבי!

 

תגובות

רשומות פופולריות