אטרקציה חדשה בישראל - 'חווימה' בכנרת -שייט בנהיגה עצמית, עם הדרכה קולית, ומפה חיה באפליקצית נווט מתקדמת, שתקח אותך לפינות החמד הנסתרות והיפות ביותר של הכנרת

 

אטרקציה חדשה בישראל - 'חווימה' בכנרת -שייט בנהיגה עצמית, עם הדרכה קולית, ומפה חיה באפליקצית נווט מתקדמת, שתקח אותך לפינות החמד הנסתרות והיפות ביותר של הכנרת

בימים אלה משיקה חברת 'חווימה', את אטרקציית השייט היחידה מסוגה בעולם, שייט בנהיגה עצמית וניווט בעזרת מערכת חכמה של מפה חיה באפליקציית נווט מתקדמת, הכוללת תכנים והסברים קוליים במהלך השייט אודות הגאוגרפיה וההיסטוריה של מסלול השייט עצמו ושל הכנרת כולה, אשר לוקחת אותך לפינות החמד ושמורות הטבע שלא רבים זכו לראותן באגם הלאומי.

בואו לחוות את הכנרת מזווית אחרת!

לראשונה, יזכה הציבור הרחב לחוות את הכנרת, מזווית אחרת, חדשה ומפתיעה, אחרי חורף רווי משקעים כשהמפלס עולה ומגיע לרום שיא, ובאמצעות השייט בסירות המנוע הקטנות והאיכותיות של חווימה, להגיע אל שמורות הטבע הנסתרות של חופיה הבתוליים של בקעת גינוסר שלא רבים זכו לראותם. השייט מתקיים בסירות מנוע לנהיגה עצמית ללא צורך ברשיון משיט, מאובזרות במסך טאבלט, עליו נבנתה מערכת ניווט ייחודית, הכוללת מפת נווט חיה והדרכה קולית, המלווה את המשתתפים בשייט לשכיות החמדה הקסומות.

מיזם "חווימה", הוקם בקיבוץ גינוסר, כחלק מהגשמת חלומו של בן הקיבוץ, מייסד המיזם, שהצליח מתוך חוויות ילדותו על שפת הכנרת וההכרות העמוקה עם כל נקודה בה, להקים מיזם תיירותי חדשני שמאגד חווית שייט, טבע, תוכן ואהבה לכנרת ולנופיה הקסומים.

חוק החופים שנכנס לתוקפו בתשס"ח, 2008 הביא בשורת שינוי לכנרת. החוק  הסדיר את השימוש בחופי הכנרת, פתח אותם למבקרים ועורר לחיים את החלום. התפרצות הקורונה ותקופת הסגרים, הובילו את מייסד המיזם שחזר לנוף מולדתו, לגינוסר, להגשים חזון תיירותי חינוכי ואקולוגי מרגש המשלב טכנולוגיה חדשה ופורצת דרך. החלום קרם עור וגידים  וכך נולד המיזם - "חווימה" - חוויה לכל המשפחה בימה הלאומית - בכנרת.

"חווימה", אטרקציית שייט עצמי וייחודי למשפחות, בודדים, חברים וקבוצות מאורגנות, מנגישה את הכנרת מזווית חדשה, ייחודית, חווייתית ומרתקת. באמצעות השייט מגיעים לשש נקודות נסתרות ומרהיבות ביופיין, תוך מפגש בלתי אמצעי עם הטבע, בעלי החיים ונופי הכנרת, הגולן והארבל. הסיורים מתחילים מהנץ החמה ועד רגעי השקיעה שכל שעה ביום מספקת תפאורה ואווירה שונה.

הפעילות ב"חווימה" מתקיימת על פי תקנות הבטיחות המחמירות ביותר. לפני היציאה לשייט, יעברו המשתתפים הדרכת בטיחות ויחגרו אפודת הצלה במהלך השייט. כמו כן, במהלך השייט יחידת הפיקוח של "חווימה" תפקח על תנועת הסירות לאורך המסלול ותספק מענה לכל צורך בשטח.

בסיום השייט ניתן ליהנות במתחם "חווימה" המשקיף לכנרת, מבית קפה כשר ואיכותי, בניית חכות ודיג, סדנת פיסול, טיולי תצפית לאורך חוף הכנרת, מלתחות, שירותים ומקלחות, עמדת החתלה, וגישה חופשית לחוף החורשה הסמוך למתחם.

צוות 'חווימה' מתמחה בפעילות ODT  ו IDT לקבוצות וארגונים ויודע לתפור חבילות בילוי וגיבוש לכל מטרה.

הפעילות ב"חווימה" מתקיימת בימים ראשון עד שישי, לא כולל שבתות וחגים, האטרקציה שומרת שבת וכשרות.

הרשמה ותיאום הגעה באתר האינטרנט:   havayama.co.il

 

תגובות

רשומות פופולריות