תכשיר חדשני לשימוש ביתי ה- PRP Home - לזירוז הטיפול בנשירה ובהתקרחות מקומית אצל נשים.

 

 

 

תכשיר חדשני לשימוש ביתי ה- PRP Home - לזירוז הטיפול בנשירה ובהתקרחות מקומית אצל נשים.

נשים רבות המתקרבות לגיל 50, חוות נשירת שיער מוגברת וחשיפה של אזורים בקרקפת. זה פוגע בביטחון העצמי ובשגרת החיים.

הטיפולים בבעיות נשירת שיער והתקרחות מקומית, הינם התחום המוביל והמתפתח ביותר כיום ברפואה האסתטית והם המבוססים על טכנולוגיות חדשות פורצות דרך בעלות טכנולוגיות מהמתקדמות ביותר.

אחד מהטיפולים המובילים ביותר בתחום הוא הזרקת טסיות לקרקפת בטיפולי 8PRP/ 14PRP. טסיות מיוצרות מדם המטופל/ת. בזכות הריכוז הגבוה של סרום הטסיות, החלבונים המוחדרים מפעילים 7 גורמי גדילה המעוררים את הזקיקים בחלק העליון של הקרקפת, טיפול העוצר את הנשירה ומחדש צמיחה. נדרשים בין 2-3 טיפולים לתוצאה מושלמת, וכ-3 חודשים בין טיפול לטיפול.

כדי להגביר את אפקטיביות התהליך, הושק לאחרונה תכשיר PRP HOME לטיפול משלים בבית (בין הזרקה להזרקה) המיוצר מדם המטופל/ת ולכן מתאים רק לו/לה באופן מושלם.

מהיום, ניתן לנצל את שלושת החודשים בין טיפול לטיפול, וגם את זמן ההמתנה לטיפול המשמר השנתי, עם תכשיר ה- PRP HOME המותאם אישית ומבטיח המשכיות בין הטיפולים, וניתן לעבור אותו בבית, בזמן הנוח.

תכשיר זה משלים את כל טיפולי השיער כמו:

טיפול ה-Hairstetics, פרי פיתוח ישראלי של הזרקות שיער חליפי המיוצרות מהחומר בו מיוצרים חוטי התפירה המשמשים בניתוחים כירורגיים בתהליך ייצור חדשני. הטיפול מיועד לנשים ומעניק כיסוי מלא לאזורים עם התקרחות מקומית ושיער דליל.

טיפול זעיר-פולשני הכולל הזרקה של תאי-אב, בו מורדם אזור קטן בעורף אשר ממנו נלקחות 3-4 דגימות עור עם זקיקי שיער. הדגימות עוברות תהליך ריסוק וריכוז ליצירת סרום תאי אב (תאי גזע שעברו התמיינות ראשונית), והסרום מוזרק לקרקפת. מעל 50% מהמטופלות בטיפול תאי אב מציגות צמיחה חדשה ומילוי אזורים דלילים.

במקרים מסוימים מוצע טיפול משולב של סרום תאי-אב עם 8PRP למיקסום התוצאה האפשרית לטיפול אחד.

 

את הטיפולים המתקדמים האלה, ניתן לעבור במרפאה של ד"ר צחי שלקוביץ, דרמטולוג מומחה המוביל את תחום המחקר והחדשנות בטיפולי שיער בישראל.

 

מרכז רפואי ד"ר שלקוביץ, בר-כוכבא 23 בני ברק. מגדלי V, קומה 2.

טלפון : 1-700-50-59-59

פייסבוק : https://www.facebook.com/derma.org.il

אתר     : www.derma.org.il

מייל     : clinif@derma.org.il

תגובות

רשומות פופולריות