חב' "מכשירי תנועה במשאיות" יבואנית MAN בישראל מקימה מרכז שירות חדש של חב' MAN באזור "מבוא כרמל" (ליד יקנעם) בהשקעה של 17 מיליון ₪

 

חב' "מכשירי תנועה במשאיות" יבואנית MAN בישראל מקימה מרכז שירות חדש של חב' MAN באזור "מבוא כרמל" (ליד יקנעם) בהשקעה של 17 מיליון ₪

באירוע הנחת אבן פינה של מרכז השירות ש.ה.ב באזור התעשייה מבוא כרמל נכחו צבי נטע יו"ר קבוצת מכשירי תנועה, יוגב גברי מנכ"ל MAN ישראל,  יאיר ויניב כרייף בעלי ומנהלי מרכז השירות
 חב' "מכשירי תנועה במשאיות" יבואנית MAN בישראל מקימה מרכז שירות חדש של חב' MAN באזור מבוא כרמל (ליד יקנעם) בהשקעה של 17 מיליון ₪.

מרכז השירות ש.ה.ב מוקם סמוך לעיר יקנעם על מגרש של נקודה 4.5 דונם ויכלול מבנה של 1600 מ"ר ובו 13 תנאי שירות למשאיות, אוטובוסים, ומיניבוסים. במרכז השירות ינתנו שירותי אחזקה למשאיות ואוטובוסים, שירותי פחחות וצבע, פנצריה ותיקון מיזוג אויר. חברות משאיות והיסעים וותיקות נמנות על לקוחות המוסך ובינהם: אברהם עמרם ובניו, תמיר טפירו, סופרדיל אור עקיבא, מטיילי חדרה גל אל, קבוצת המסיעים, הובלות מיכאל כרמיאל, צדוק שרות לחקלאי ועוד.

באירוע הנחת אבן פינה של מרכז השירות ש.ה.ב באזור התעשייה "מבוא כרמל" נוכחו צבי נטע יו"ר קבוצת מכשירי תנועה , יוגב גברי מנכ"ל MAN ישראל , יאיר ויניב כרייף בעלי ומנהלי מרכז השירות.

צבי נטע, יו"ר מכמ"ש בירך על הקמת המרכז החדש וכן על שת"פ ויחסי העבודה הטובים בין החברות לאורך כל הדרך. שיתוף פעולה שנמשך בהצלחה כבר 31 שנה. 

יוגב גברי, מנכ"ל MAN מסר ש "מוסך ש.ה.ב הינו אחד המרכזים המקצועיים ברשת, הם שותפים לחזון החברה למתן שירות מקצועי ומהיר".

יניב כרייף ממרכז ש.ה.ב מסר: " אנו מרגישים חלק בלתי נפרד ממשפחת מכשירי תנועה MAN. המרכז החדש ישאף לתת שירות מקצועי ומהיר תוך שיתוף פעולה עם היצרן הגרמני במטרה להגדיל את פעילות העבודה".

תגובות

רשומות פופולריות