הכסף גדל על הגג וכיצד אפשר להשיג אותו: מערכת סולארית של חברת אנטרפוינט


חברת אנרפוינט מהחברות המובילות בישראל בתחום ייעוץ, שיווק והקמת מערכות אנרגיה סולאריות על גגות , הגדילה במחצית הראשונה של שנת 2020 את פעילותה בשוק ב-50% לעומת התקופה המקבילה אשתקד וזאת למרות משבר הקורונה
 

חברת אנרפוינט התקינה עד כה מערכות אנרגיה סולארית על כ-1,500 גגות במגזר הפרטי ובמגזר המסחרי
 

חברת אנרפוינט עובדת בימים אלה ביתר שאת ומקדמת את טרנד השכרת גגות להקמת מערכות אנרגיה סולאריות כאשר החשמל יימכר לחברת החשמל ובעלי הנכס ייהנו מדמי שכירות שנתיים קבועים עבור הגג לתקופה של 25 שנים
 

חברת אנרפוינט מהחברות המובילות בישראל בתחום ייעוץ, שיווק והקמת מערכות אנרגיה סולאריות על גגות הגדילה במחצית הראשונה של שנת 2020 את פעילותה בשוק ב-50% לעומת התקופה המקבילה אשתקד ( זאת למרות משבר הקורונה במשק).
בשנת 2019 הגדילה חברת אנרפווינט את פעילותה העסקית בכ-100% לעומת שנת 2018.
חברת אנרפוינט התקינה עד כה מערכות אנרגיה סולארית על כ-1,500 גגות במגזר הפרטי ובמגזר המסחרי. כ-50% במגזר הפרטי וכ-50% במגזר המסחרי.
 חברת אנרפוינט הוקמה בשנת 2009 , וכאמור מתמחה בייעוץ, שיווק, הקמה ויזמות של מערכות סולאריות על גגות ומעסיקה כיום כ-65 עובדים ועוד כ-50 עובדים קבלני משנה.
חב' "אנרפוינט" במיזם המבוקש: השכרת גגות להקמת מערכות אנרגיה סולאריות כאשר החשמל יימכר לחברת החשמל ובעלי הנכס ייהנו מדמי שכירות שנתיים עבור הגג.


ניר פלג, מנכ"ל חברת "אנרפוינט": "המיזם מתאים לבעלי גגות של 500 מ"ר ומעלה כאשר עלות התכנון, ההקמה, הפעלה ותחזוקת המערכת הסולארית על חשבון החברה ובעלי הנכס יקבלו דמי שכירות שנתיים עבור שכירת הגג, ללא כל השקעה מצידם. הסכם שכירות הגג להקמת מערכות סולאריות הינו לתקופה האורכת עד 25 שנים כאשר גג בשטח של כ-500 מ"ר צפוי להכניס לבעלי הנכס דמי שכירות שנתיים של כ- 20,000 ₪ לשנה.
פלג מציין כי מי שברשותו גג פנוי של החל מ-50 מ"ר יכול להתקין מערכת סולארית, כאשר ההשקעה נעה בין 50-100 אלף ₪ והחזר ההשקעה תוך 6-8 שנים עם תשואה שנתית מוערכת של 10-14 אחוז! מספר התקלות של המערכת הוא בעיקרו נמוך. כל הרוכש מערכת כזו מהחברה – שהיא הגדולה בארץ בהתקנות במיגזר הפרטי- מקבל אחריות ל-3 שנים. 
להלן דוגמאות של המערכת:


 זו מערכת ביתית
גגות להשכרה להתקנת המערכתבמסגרת הייעוץ למעוניינים החברה בונה ללקוח תוכנית עסקית מסודרת למשך 25 שנה- שהוא משך ההסכם עם חברת החשמל והלקוח יכול להתבסס על זה ולקחת הלוואה בנקאית למימון הרכישה. עוד מציין פלג כי המדינה מתכוונת לתמרץ קבלנים להתקין בבניינים שיבנו מערכות סולאריות.
חברת אנרפוינט הינה בבעלות קרן AP  פרטנרס וקבוצת צביקה בירנבוים ומשקיעים נוספים. מנכ"ל החברה ניר פלג, ויו"ר החברה דני טרגן.
ניר פלג: " חברת אנרפוינט פועלת בטווח הקצר להרחיב את מספר ההתקנות של מערכות סולאריות על גגות בתים פרטיים, ובמקביל להרחיב את התקנת מערכות סולאריות במגזר המסחרי, מפעלים, חברות ופרויקטים במגזר החקלאי, מבני ציבור ועוד.
במהלך השנים הקרובות החברה מתכוונת להרחיב את הפעילות גם מעבר לאנרגיה סולארית.
לפגישה ללא עלות: *8075 ולפרטים:  https://www.enerpoint.co.il/

תגובות

רשומות פופולריות