נבחרת מלכות היופי של חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור


25.5.20
נבחרת מלכות היופי
של חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור:

רוית אסף, רוית ירקוני
מירי גולדפרב, נירית בקשי, ילנה ראלף, יאנה קלמן ואיבונה קרוגליאק
ישתתפו יחד בקמפיין אנטיאיג'ינג

היקף ההשקעה בקמפיין נאמד בכ- חצי מיליון שח

חברת הקוסמטיקה המדעית הישראלית ביופור (BIOFOR) גייסה נבחרת של מלכות יופי במיל' הכוללת את: רוית אסף (46) , רוית ירקוני (47) , מירי גולדפרב (50) , נירית בקשי (38)  ילנה ראלף (37) , יאנה קלמן (48)  ואיבונה קרוגליאק (49) להוביל את קמפיין מוצרי האנטיאייג'ינג של המותג ביופור. היקף ההשקעה בקמפיין נאמד בכ- חצי מיליון ₪.

במסגרת ההסכם, יככבו מלכות היופי בקמפיין תחת הסלוגן: "ביופור- הבחירה של מלכות היופי", הקמפיין מעביר את המסר שגם אם את מלכת יופי, בכל גיל, חשוב בשבילך לטפל ולאמץ שיגרת טיפוח לעור הפנים. ולבחור במוצרים פעילים לתוצאות נראות לעין. 

במסגרת הקמפיין יחשפו  מגוון המוצרים המותאמים אישית ע"י קוסמטיקאית לטיפול בעור. כמו כן הקמפיין יכלול  השקת שרות חדשני בעולם הקוסמטיקה: "קוסמטיקאית אונליין" - אבחון עור על ידי קוסמטיקאית מוסמכת אונליין באמצעות וידאו צ'ט בווטס אפ, התאמת מוצרים אישית ושליחתם באמצעות שליח עד לבית הלקוח חינם. המלכות עצמן התנסו בשרות האונליין והותאמו להן מוצרים לשימוש באופן אישי. הקמפיין יעלה בעיתונות ובדיגיטל בקמפיין באנרים וברשתות החברתיות.

לדברי רונית שגב, בעלת חברת ביופור: "בביופור אנו חושבים אחרת. אם בעולם הקוסמטיקה בוחרים בדרך כלל בדוגמניות צעירות מאוד, אנו רוצים  להראות את האמת כפי שהיא:  מעל גיל 35 הכרחי להתמיד בשגרת טיפוח קבועה כדי לשמר את בריאות ומראה העור ולהראות מצוין. בחרנו במלכות יופי בטווח גילאים שבין 37 ל 50 המראות שבאמצעות שיגרת טיפוח קבועה ושימוש בחומרים פעילים, שנותנים תוצאות נראות לעין, אפשר להראות יפה ומטופחת גם בגילאים המתקדמים." 

 לדבריה: " למודל היופי הנשי אין גיל והמלכות שנבחרו מייצגות את זה באופן הראוי ביותר, מדובר בנשים עוצמתיות, עצמאיות ומצליחות שלא שוכחות לטפח את עצמן ."  

נבחרת מלכות היופי של חברת ביופור מייצגות את היופי הישראלי האייקוני לאורך השנים:

איבונה קרוגליאק (49) – מלכת היופי של ישראל לשנת 1990, כיום בעלת תואר ראשון בתקשורת , מפיקה במשרד פרסום, ואם לשניים
 מירי גולדפרב( 50) – מלכת היופי של ישראל לשנת ,1991 יועצת נדל"ן עצמאית ב"Valor - נכסים". נשואה ואמא לשלושה. 
רוית אסף (46) – מלכת היופי של ישראל לשנת 1992, אשת עסקים, בעלת בית ספר למקצועות האיפור והיופי הנושא את שמה,אמא ל 3.
רוית ירקוני (47) – מלכת היופי של ישראל לשנת 1994- מדריכת דוגמניות לשעבר ועוסקת באופנה, אמא ל 3 .
יאנה קלמן (46)-  מלכת היופי של ישראל לשנת 1995, אחות במקצועה ועובדת בבית חולים,  אמא ל 3.
נירית בקשי (38)– מלכת היופי של ישראל לשנת 2000, בעלת עסק עצמאי העוסקבצילום תינוקות ובוקים לבנות מצווה. אמא ל- 2
ילנה ראלף (37) – מלכת היופי של ישראל לשנת 2005, ממשיכה לדגמן ושותפה ומעצבת בחברת תכשיטי היוקרה "ראלף" (Ralph).

חברת ביופור, הוקמה לפני כ 13 שנים ע“י המדענית, חוקרת עור רונית שגב (MA,Bsc), מפתחת תכשירים לעור ולקוסמטיקה מקצועית, מייסדת ומנכ“ל ביופור. החברה מונה כ40  עובדים. המוצרים מיוצרים ב-3 מפעלים בארץ, על פי נוסחאות בלעדיות של רונית שגב. ביופור משווקת את מוצריה באמצעות כ 4,000 קוסמטיקאיות מוסמכות שעברו הכשרה וניתן להשיג בקישור: www.getbeauty.co.il

תכשירי ביופור מרוכזים ופעילים ומיועדים לטיפול באקנה, פיגמנטציה, חידוש העור (אנטי אייג‘ינג) ועוד. הריכוז הגבוה של המרכיבים הפעילים מחייב התאמה ומעקב בדומה לתרופות.

רונית שגב היא מדענית ברת סמכא בתחום הקוסמטיקה המדעית, כתבה את הספר ”דרמו קוסמטיקה“, שמהווה אבן בסיס ללימודי הקוסמטיקה בארץ, פרסמה עשרות מאמרים בכתבי עת מקצועיים, מרצה מבוקשת בתחום הקוסמטיקה הקלינית והטיפול המקצועי בעור.תגובות

רשומות פופולריות