"גאוני" מציגה את "ד"ר ביקר" - משחק חשיבה מהיר המשלב זריזות ידיים: מי יצליח ראשון לשים את המולקולות במקומן?"גאוני" מציגה את "ד"ר ביקר" - משחק חשיבה מהיר המשלב זריזות ידיים: מי יצליח ראשון לשים את המולקולות במקומן?


יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח ושיווק משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, מציגה את "ד"ר ביקר" – Dr. BEAKER - משחק חשיבה מהיר ומשעשע, המשלב זריזות ידיים: מי יצליח ראשון לשים את המולקולות במקומן?. ניתן לשחק במשחק גם בקבוצות, בעבודת צוות (עד 8 משתתפים) - כדי לנצח!במעבדה של ד"ר ביקר ההתרגשות רבה, שכן המירוץ למציאת הפיתרון לניסוי נמצא בשיאו. מי יפתור ראשון את האתגר?
כדי להצליח, צריך למקם במהירות את המולקולות הצבעוניות בכלי המעבדה -  עפ"י הציור שבקלף האתגר. יש לבצע זאת בעזרת מוט הערבוב, שבעזרתו דוחפים את המולקולות לגומחות והפתחים המתאימים, הממוקמים בשני מעגלים בתחתית כלי המעבדה. מי שהצליח – זוכה בקלף, ועובר למשימת הקלף הבאה. השחקן הראשון שצובר 10 קלפים, הוא המנצח!

המשחק מכיל: 4 כלי מעבדה, 4 מוטות ערבוב, 50 קלפי אתגר, 24 כדורי מולקולות (8 כתום, 8 סגול, 8 ירוק).
מתאים ל- 2 - 8 משתתפים, מגיל 8.
מחיר: 129 ש"ח.
להשיג באתר גאוני http://www.geoni.co.il ולקבל במשלוח הביתה. אפשר גם להפתיע בן משפחה או חבר, ולשלוח ישירות לביתו.
משלוח חינם לרוכשים בסכום של מעל 150 ש"ח. בקניית 4 משחקים – משחק חמישי במתנה (הזול מביניהם). יש להזין קוד קופון geoni-time בסיום הרכישה.
באתר הבית מבחר משחקים ופעילויות יצירה – בחינם! – שנועדו לספק לילדים ולהורים עוד שעות רבות של הנאה ועניין.
***
חברת "גאוני – משחקים חכמים לילדים", מתמחה בפיתוח ובשיווק משחקי קופסה איכותיים, בהם משחקי חשיבה, אסטרטגיה ומשחקי למידה מגנטיים. פיתוח המשחקים נעשה בליווי אנשי מקצוע ובהם קלינאית תקשורת ועורכת לשונית, במטרה ליצור משחקים איכותיים, המשלבים הנאה ועניין לילד ומסייעים להתפתחותו בהיבטים שונים (קוגניטיביים, מוטוריים ועוד).

תגובות

רשומות פופולריות