באגף התיירות של החברה הכלכלית גולן נערכים לקראת החזרה לשגרה תיירני הגולן מחכים לאות לפתיחתם המחודשת של אתרי הלינה והתוכן ומנצלים את הזמן להכנות המתחמים לעמידה בתו הסגול והקפדה על נהלי האירוח במתחמים השוניםלקראת פתיחת הצימרים ומקומות הלינה:
באגף התיירות של החברה הכלכלית גולן נערכים לקראת החזרה לשגרה
תיירני הגולן מחכים לאות לפתיחתם המחודשת של אתרי הלינה והתוכן ומנצלים את הזמן
להכנות המתחמים לעמידה בתו הסגול והקפדה על נהלי האירוח במתחמים השונים

היערכות שיא בגולן לקראת פתיחתם המחודשת של מקומות הלינה, הצימרים ובתי ההארחה השונים.
ההקלות הצפויות בתחום התיירות צפויות להיכנס לתוקף בקרוב, בהתאם למגבלות והתיירות בישראל הולכת לשנות את פניה. התייר הישראלי צפוי להעדיף לינה משפחתית בצימרים מבודדים על פני מלונות הומי אדם.

באגף התיירות בחברה הכלכלית גולן צופים ביקוש גבוהה למקומות הלינה בגולן בייחוד בשל המענה המדויק התואם את המגבלות שמציע הגולן למשפחות. באגף מאגדים בימים אלו את תיירני הגולן שיערכו לתת מענה בהתאם לתו הסגול.
הגולן משופע באתרי לינה ברמות מחיר משתנות ושוות לכל נפש  – צימרים, חאנים, אתרי קמפינג וגלאמפינג ופתרונות מדויקים לתייר שמחפש אוורור אחרי תקופת סגר קשה ויחד עם זאת דורש לשמור על בריאות משפחתו בזמן החופשה. האפשרות לצאת מפתח הצימר ישירות לטיולים בטבע, במסלולי טיול מסומנים או פשוט לשבת מול הנוף הגולני הייחודי או הכינרת העולה על גדותיה מתאימים מאוד לרוח התקופה.

עודד פורת מנהל אגף תיירות גולן: " זוהי תקופת שיא בנופי הגולן. הגולן ירוק מתמיד, הנחלים שוצפים, פסגת החרמון עדיין מעוטרת בפסים לבנים והכל פורח מסביב. מפלס הכינרת בשיאו ומזג האוויר מושלם לטיולים.
אנו באגף התיירות בחברה כלכלית גולן מזהים את הצורך של עם ישראל לנשום, לצאת לטבע לחזור לשגרה. ברור לנו שהמציאות השתנתה ושעלינו לספק לתייר הישראלי אפשרויות לנופש
במחירים שווים לכל נפש, אפשרויות לינה מגוונות ולצידן אפשרויות בילוי ותוכן שכולם מותאמים ועומדים בדרישות המחמירות של התו הסגול ע"מ לשמור על בריאות הציבור.
תיירני הגולן עסוקים בימים אלו בהכנת האתרים שלהם במלוא המרץ. מי שיגיע לנפוש בגולן ייהנה מחוויה של לינה מותאמת ואינטימית, מסלולי טיול, אתרי טבע ומורשת והנגשה של מרכזי המבקרים, היקבים והתוצרת החקלאית והכל בהתאם להנחיות משרד הבריאות עם הקפדה על שמירת הנהלים.
 ניקוי ראש בנופים הכי יפים בארץ, עם תחושת מרחבים פתוחים ואפשרות להרגיש בחו"ל במרחק שעתיים נסיעה מאזור המרכז. טיולים או מנוחה מול נופי הגולן הפתוחים ישיבו לכל אחד את תחושת החופש והחזרה לאיכות חיים".

לפרטים נוספים פייסבוק "תיירות גולן" אינסטגרם Golantourism

תגובות

רשומות פופולריות