סיליצאה ליפ הרפס ג'ל- תכשיר על בסיס מינרל צורן טהור, המסייע בטיפול בהרפס השפתיים ושפתוני לחות מפנקים בשלל טעמים, לריכוך, הגנה ושיקום השפתיים
יבשות וסדוקות לכם השפתיים?
מורז משיקה את הערכה המושלמת להגנה וטיפול בשפתיים בעונת החורף
סיליצאה ליפ הרפס ג'ל- תכשיר על בסיס מינרל צורן טהור, המסייע בטיפול בהרפס השפתיים ושפתוני לחות מפנקים בשלל טעמים, לריכוך, הגנה ושיקום השפתיים
תופעת השפתיים היבשות, הסדוקות והמגורות בעונת החורף- בשל הרוח העזה, הקור ושינוי הטמפרטורות בין "הפנים לחוץ" מעודדת את התפרצות הרפס השפתיים. נמצא שהיקף נשאי וירוס ההרפס בעולם עומד על כ 90% בשל הקלות והזמינות הגבוהה להדבק בו - אם במגע ישיר דרך העור כבנשיקה או באמצעות הרוק.
התפרצות וירוס ההרפס נדמית לעיתים כבלתי צפויה, אך המחוללים מוכרים וידועים - חום גבוה, מתח נפשי, תזונה לקויה, חוסר שינה, שינויים הורמונאליים ועד פציעה וסידוק השפתיים, האופייניים לעונות המעבר והחורף.
חברת מורז צמחי מרפא, המתמחה בפיתוח ושיווק תכשירים צמחיים בעלי יעילות מוכחת בטיפול ומניעת בעיות נפוצות, על טהרת צמחי מרפא ומינרלים ומשווקת גם את מוצרי "הובנר", מציעה לחורף 2019 את ה"ערכה" המושלמת למניעה וטיפול בהרפס השפתיים ושיקום עור שפתיים יבשות וסדוקות.
1- סליציאה (SILICEA) ליפ הרפס ג'ל, 


תכשיר (אמ"ר) על בסיס צורן טהור המסייע בטיפול והרגעה של הרפס השפתיים בכל שלביו, מגיל 6 ומעלה!
2- סדרת מגני שפתיים צמחיים 


בטעמי רימון, הדרים, דובדבן, וניל ומנטה, להגנה על השפתיים מפני יובש וסדקים. השפתונים מכילים שעוות דבורים, ללא פרבנים ו- SLS. סדרת השפתונים מסייעת בהגנה על השפתיים מפני הרוחות העזות ושאר פגעי מזג האוויר ובנוסף מסיעות בטיפול בעור העדין של השפתיים, כאשר קיימת פגיעה כיובש, סדקים, קילוף ופציעה. השימוש בשפתונים מומלץ בכל עת, להקלה על אי הנוחות ועד סיוע בשיקום העור.
השימוש בתכשיר סיליצאה ליפ הרפס ג'ל: מומלץ להתחיל מיד עם תחילת הסימפטומים השכיחים להתפרצות ההרפס, כתחושת עקצוץ, גרד וצריבה בשפה. ייחודיות התכשיר ביכולת מינרל הצורן להיקשר לפצע, לעצור את תהליך התפתחותו ובמקביל להאיץ את ריפויו. בעת שימוש על פצע הרפס קיים, יסייע המינרל בייבוש הפצע, זירוז החלמתו ושיקום עור השפה העדין. לאחר הריפוי, מומלץ השימוש בשפתוני הלחות, בכדי לרכך את העור, לעזור בשיקום השפתיים ולהקנות להן תחושה נעימה יותר.
במחקר קליני השוואתי בין תרופות נפוצות המוצעות כיום לטיפול בהרפס, לתכשיר סיליצאה ליפ הרפס, שפורסם ב Journal Of Dermatological Treatment 2007  נמצא - שתכשיר סיליצאה עולה בעשרות מונים במהירות הטיפול במצבי הרפס, בתחושת הכאב, צריבה, עקצוץ, גרד ובהקניית תחושת הקלה הכללית יתרונו שניתן לשימוש גם טרם ההתפרצות עם הופעת ה"עיקצוצים".         
חשוב! - הרפס השפתיים הינו וירוס מדבק ביותר. על מנת למנוע הדבקת הסובבים, מומלץ לשטוף ידיים לפני ואחרי כל טיפול בפצע, ולהימנע מלחלוק שפתונים ומשחות טיפוליות.
תכשירי ההגנה והטיפול לשפתיים של מורז בטעמי  וניל, רימון, דובדבן הדרים ומנטה מוצעים במחיר של  14.90 ₪ לכמות של 4.2 גרם. סיליצאה ליפ הרפס ג'ל מבית "הובנר" המשווקת על ידי מורז מוצעת במחיר של 49.90 ₪ לכמות של 5 גרם. את התכשירים  ניתן להשיג בכל רשתות הפארם, בתי הטבע, קופות החולים ובתי המרקחת (ללא מרשם רופא).                                    למידע נוסף ושירות לקוחות 04-8571888 silicea.co.il, www.moraz.co.il

תגובות

רשומות פופולריות