"פשוט ללמוד" – חוברות הלימוד שיכינו את ילדיכם לגן ולבית הספר, מאת קלסיקלטת"פשוט ללמוד" – חוברות הלימוד שיכינו את ילדיכם לגן ולבית הספר,
מאת קלסיקלטתכמו כל דבר אחר, גם הראש צריך תחזוק ולעבור את החופש הגדול בלי להפעיל את החשיבה ומבלי לרענן את יכולת הלמידה, מקשה על הילדים בחזרה לבית הספר. חוברות הלימוד של קלסיקלטת נועדו לעזור לילדים לשמור על "כושר" במהלך החופשות.
חוברות הסדרה "פשוט ללמוד" נערכו בעזרתם של מומחים לאסטרטגיות למידה וביניהם, פנינה פרץ. הסדרה מקנה לילדים כבר בגיל צעיר, אבני יסוד ללמידה, המהווים תשתית נכונה להצלחה בהמשך דרכם וכוללת 13 חוברות לימוד אשר כל אחת מתמקדת בנושא אחר ומיועדת לשכבת גיל מסוימת.
חוברות הלימוד "פשוט ללמוד" נועדו להקל על הילדים במעבר מכיתה לכיתה, להכין ולחזק אותם בגן ולקראת בית הספר, להקנות להם כישורים המעודדים חשיבה ועבודה עצמית. כל חוברת מציעה בדרך פשוטה ונעימה מגוון מיומנויות למידה, ברמות שונות המותאמות לגיל הרך.
מחיר: 29.90 שקלים.
ניתן להשיג: בחנויות הספרים, בחנויות הצעצועים ברחבי הארץ, רשתות המזון, ובאתר הבית שכתובתו: http://www.clasikaletet.co.il
קלסיקלטת הינה חברה מובילה בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרי תוכן איכותי ומהנה לילדים בישראל.   החברה הפיקה הפקות מקור המיועדות לקהל הישראלי, ועיבדה לסרטים כמה מהקלאסיקות הספרותיות המוכרות ביותר, כגון: "אליעזר והגזר", "מעשה בחמישה בלונים" ועוד רבים. החברה בעשור האחרון פועלת בתחום ספרי המשחק לילדים, מפתחת ומוציאה לאור ספרי משחק לילדים המאופיינים בחדשנות ויזואלית ותוכן אינטראקטיביים. ובכל שנה מפיקה, מייצרת ומפיצה עשרות ספרים הנמכרים במאות אלפי עותקים. החברה משווקת את מוצריה בכל רחבי הארץ ולכל המגזרים, ב-1000 נקודות מכירה שונות: ברשתות ספרים, ברשתות המזון, והחנויות הגדולות. החברה בבעלות מייסדיה מרק ואילנה עמוס.

תגובות

רשומות פופולריות