דיסני ישראל מציגה עיצובים חדשניים - מהגן ועד לאוניברסיטה


דיסני ישראל מציגה עיצובים חדשניים לעולם אביזרי ביה"ס והגן
 עם הפנים לקראת שנת הלימודים הבאה, דיסני ישראל מציגים קולקציה חדשה של אביזרים לגן ולבית הספר בעיצובים רעננים עם הדמויות האהובות של מיקי מאוס, מלחמת הכוכבים, מארוול, מגוון נסיכות דיסני, ספיידרמן ועוד. המוצרים לגילאי הגן ועד לאוניברסיטה ומקיף את צרכיהם של ילדים, בני נוער וסטודנטים.


                                                  תרמוס נירוסטה
                                          תיק גב
תיק גן

מוצרי נייר ומוצרים משלימים לבית הספר – פלפוט, קרביץ וסירקה
מיקי מאוס בסגנון וינטג' - מחברות מדבקות קלסרים אוגדנים עם דמות ווינטג' של מיקי מאוס, בעיצוב בסגנון רטרו, כמחווה לחגיגות 90 שנה לדמותו המקורית.
נסיכות, מיקי מאוס וסטאר וורס –בסגנון  אימוג'י דיסני שדמותם מתנוססת על קלסרים, מחברות, קלמרים, וכלי כתיבה – או על רקע ג'ינס משופשף – של פלפוט וסירקה.
בסגנון קלסי שובב - לסירקה קולקציית מוצרי נייר מפולדרים ועד מחברות עם דמותו של מיקי מאוס בצבעי שחור לבן זהב.
 הטרנד החללי – אביזרים של מלחמת הכוכבים עם איורים עדינים וקווים מטאליים במראה גלקטי - חללי.
תיקי גב יוניסקס – קל גב וקרביץ
לקל גב קולקציה של תיקי יוניסקס בגזרות טרנדיות נפחיות בבד אופנתי המתאים לבנים ולבנות. דמויותיהן של הנסיכות רפונזל, אלנה מאוולור והנסיכה סופיה – הן דינמיות ופעילות ומתארות סיפור על גבי הפריט ולא רק דמות. כמו גם תיקים ניטרליים יוניסקס, המתאימים גם לקהל סטודנטים בוגר בבדים אופנתיים. 
המחירים: תיק גן מיקי של חברת גטר – המחיר: 30-40 ₪, תיקיית גומי מלחמת הכוכבים- סריקה. המחיר 11.90 ₪, קלמר ספיידרמן פלפוט. המחיר: 29.90 ₪, תרמוס נירוסטה ספיידרמן /מלחמת הכוכבים. המחיר:  49.90 ₪.  יומן מיקי מאוס- פלפוט המחיר: 19.90₪. להשיג ברשתות השיווק.

תגובות

רשומות פופולריות