לראשונה פסטיבל כוכבים למגזר הדתי


לראשונה פסטיבל כוכבים למגזר הדתי

12/8   יום ראשון מהשעה 16:00
"גשם של כוכבים" בכרמי הר הנגב
סמוך לשמורת כוכבים היחידה במזרח התיכון למי שטרם התעדכן זה הזמן , לפני חודשים ספורים הוכרז מכתש רמון,  כ"שמורת אור כוכבים בינלאומית"  היחידה במזרח התיכון מתוך 54 שמורות ב-15 מדינות, כשרק שם  קיים מרחב ייחודי לצפייה בכוכבים.
מה זה עוד אומר? שאפשר לצפות  באזור במערכת הכוכבים בצורה הטובה והאידיאלית ביותר אם בעין בלתי מזוינת או בעזרת טלסקופים – הקיימים  במצפה הכוכבים ע"ש וייז של אוניברסיטת תל אביב על שפת המכתש.
מתחברים לכוכבים
ועכשיו ב-12 לאוגוסט יתקיים פסטיבל "מטר של כוכבים" ייעודי למגזר הדתי. אירוע חוויתי למגזר הדתי המשלב חוויה מדברית ייחודית מסוגה לצד פעילויות אסטרונומיה בשטח שמוביל נדב סילברט מחברת "בטבע"- מנהל הדרכה, בעלים של הפלנטריום ושל מצפה הכוכבים הנייד בטבע. סילברט  נודע כחובב מושבע המוביל בארץ את תרבות האסטרונומיה. התקיימו תצפיות כוכבים נפרדות לגברים ונשים
מתחברים לטבע ולמדבר
האירוע יתקיים בחוות "כרמי הר הנגב" הממוקם על נוף מדברי בראשית ומציע צימרים משפחתיים, זוגיים, אוהלי אירוח עם הפרדה ומתחם קמפינג משודרג. במתחם פינת חי להנאת הילדים, גלריה לאמנות ומרכז מבקרים לבית הבד שם ניתן לרכוש בקבוקי שמן מקומיים וכשרים. ניתן לרכוש ריבות המופקות משלל פירות הגדלים אורגנית בחווה וליהנות מהחיבור לטבע במלואו הדרו. אופציות הלינה: צימרים, אוהלי אירוח,ואתר קמפינג
לדברי סילברט: "זהו אירוע שכל ילד ומבוגר כאחד חייב להיות שותף  ולחזות במחזה הנדיר המתרחש במקום המופלא והאידיאלי לצפות בו פעם בעשרות שנים. הזדמנות לחוות את המדבר של מצפה רמון במלוא הדרו ולהבין את פלא הבריאה ומדוע הוכרז כאתר אונסקו ". 
האירוח כולל פעילויות אסטרונומיה אשר יתרחשו  מרדת החשיכה ועד אחר חצות עם חבילות לינה ואירוח.
העלויות נעות מ-105  ₪ לאדם מגיל 3-13    ולמבוגר 120 ₪ .
·        לפרטים והרשמה לפעילויות אסטרונומיה בטלפון: 08-8680742 או באתר http://bateva.co.il
·        לאירוח ולינה בכרמי הר הנגב  לפנות ליהודית 050-8725233 http://www.kashkash.co.il/

תגובות

רשומות פופולריות