מותג הבריכות הביתיות המוביל BESTWAY משיק את קולקציית הקיץ 2018


מותג הבריכות הביתיות המוביל
 BESTWAY
משיק את קולקציית הקיץ 2018

מותג BESTWAY המוביל, המשווק בריכות ביתיות ואביזרים משלימים לים ולבריכה מציג את החידושים לקיץ 2018


מתנפח ארטיק- 79 ש"ח
בריכה ביתית- 399 ש"ח
BESTWAY, הינה אחת החברות המובילות בעולם בתחום מוצרי בריכה מתנפחים ובריכות עיליות. המותג מציג מגוון רחב של מוצרים ואביזרים; החל מבריכות עליות ובריכות עם דופן פלדה, מגוון ג'קוזי לבית, מוצרי ואבזרי בריכות משלימים, אביזרים מתנפחים שכוללים מזרוני ים, כדורים, מצופים ועוד, מזרנים, מיטות וריהוט מתנפח, סירות מתנפחות, אביזרי ספורט- סאפ מתנפח, בריכות מתנפחות לילדים עם חדשנות, אוהלים ואביזרים לקמפינג, רישיון למותגי דיסני: ספיידרמן, מיקי מאוס, Star wars ועוד. השנה התווספו הלהיטים הגדולים של הקיץ: מזרנים בצורת ארטיקים, פיצות, סמיילי, חדי קרן, ברבורים חדשים, אבובים בצורת אבטיח, מגלשות מנפקות ועוד.
המותג מציג מגוון בריכות ביתיות בטווח מחירים של: 279 ₪ ועד 12,000 ₪.
אביזרים ומתנפחים לים ולבריכה בצבעוניות מגוונת בטווח מחירים של: 9.90 ₪ ועד 399 ₪.

המותג נכנס לרשתות השיווק והצעצועים המובילות את השוק: ACE, הפיראט האדום, עידן 2000, כפר השעשועים, ספלש, Cool pool, שילב, מיי בייבי ועוד.
 שרון וייסמן, מבעלי החברה: "אנחנו שמחים ונרגשים להביא את הבשורה של מוצרים איכותיים בתחום הבריכות הביתיות והאביזרים המשלימים לישראל. אין דבר יותר טבעי ונכון מאשר להביא למדינה חמה כמו ישראל את המותג המוביל בעולם לבריכות ביתיות. אני סבור שהקהל הישראלי יתאהב במגוון המוצרים ויהפוך לקהל נאמן."

BESTWAY  ,  הוא מותג סיני שנוסד ב-1994, מחזיק ב- 25% מתח שוק עולמי, מפעיל 9 מוקדים ואתרים באירופה, אמריקה ואוסטרליה , ובסין 3 מפעלי יצור, וניתן למצוא את המותג ב-130 מדינות. ברחבי העולם מועסקים כ- 9,300 עובדים, כאשר בפיתוח הטכנולוגי עובדים 300 עובדים.
אחת המטרות העיקריות של המותג; חדשנות ופיתוח של מוצרים חדשים, בפיתוח הטכנולוגי עובדים 300 עובדים מתוכם 70 מהנדסים. BESTWAY, היא המובילה בעולם בפיתוח מוצרים חדשים בתחומה ויש לה את המגוון הרחב ביותר בשוק במחיר תחרותי.

תגובות

רשומות פופולריות