הדור הבא של המוצצים: מוצצי Ultra soft המוצץ הרך ביותר לעורו העדין של הבייבי שלך Philips Avent מציגים את הדור הבא של המוצצים:
מוצצי Ultra soft
המוצץ הרך ביותר לעורו העדין של הבייבי שלך
מוצצי Ultra-soft החדשניים, בעלי מגן גמיש ורך שאינו משאיר סימנים על עורו של התינוק ואינו גורם לגירויים ופטמה רכה בעלת מרקם משיי ש-96% מהתינוקות מאמצים בקלות*.
נמכר ב-2 מידות ומתאים לגילאי 0-6 חודשים ו-6-18 חודשים.

כהורים, אנחנו רוצים לעטוף את התינוק החדש והרך שלנו ולבחור עבורו את המוצרים הנוחים והנעימים ביותר שיקלו על ההסתגלות שלו לעולם. בפיליפס אוונט פועלים כבר מעל 30 שנה לפתח חדשנות אמתית שתסייע בהרגעת התינוק ותעניק להורים שלווה בידיעה שהם מעניקים לילדיהם את הטוב ביותר.
לאחר שנים של מחקר ופיתוח, פיליפס אוונט משיקים את מוצץ Ultra Soft - המוצץ האולטימטיבי שמביא עמו בשורה ענקית לתינוקות והוריהם.
המוצץ החדש נוח יותר לתינוק מכיוון שכולל מגן פה מעוגל, רך וגמיש המתאים עצמו לצורת הלחיים של התינוק ואינו משאיר סימנים או מגרה את העור.
למוצץUltra soft  פטמה רכה יותר ובעלת מרקם משי, לתחושת נוחות מוגברת. בסקר שנערך בקרב אימהות כיצד מגיב התינוק שלהן לפטמות הסיליקון של פיליפס אוונט נמצא כי 96% מהתינוקות הסכימו לאמץ את המוצצים הרכים במיוחד של פיליפס אוונט*.
הפטמה האורתודנטית בכל מוצצי פיליפס אוונט הינה דו כיוונית ופותחה בשיתוף מומחים ברפואת שיניים לעידוד התפתחות תקינה של הפה והלסת. המוצצים מיוצרים באנגליה תחת בקרת איכות קפדנית ועמידה בכל הסטנדרטיים הבינלאומיים כולל תו תקן של מכון התקנים הישראלי.
לראשונה במוצצי פיליפס אוונט, המוצץ משווק בקופסה לסטריליזציה מהירה של המוצצים תוך דקות בודדות במיקרוגל ולאחסון הגייני של המוצצים בתיק.אילת ברגילובסקי, מנהלת השיווק של תחומי הבריאות והטיפוח בפיליפס אוונט: "אנחנו גאים להשיק גם בארץ את המוצץ החדש שמהווה מבחינתנו פריצת דרך בתחום המוצצים. אנו מבינים שבסופו של דבר התינוק עצמו הוא זה שמבצע את הבחירה במוצר פשוט על ידי קבלתו בקלות ולכן חשוב להורים למצוא את המוצר שיספק את חווית השימוש הנוחה והנעימה ביותר עבור התינוק. אנחנו מתרגשים שהצלחנו לייצר מוצץ שיהיה נוח ועדין יותר לתינוק ושתינוקות מתחברים אליו בקלות רבה ובאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד – 96% מאמצים את המוצץ החדש בקלות*".

* על פי סקר צרכנים בארה”ב שנערך בשנת 2016 וכלל 112 אימהות.
המחיר: 54.90 ש"ח
להשיג ב: רשתות הפארמים, אתר סחר של מדילינק  ובחנויות לתינוקות בכל הארץ (שילב, ביבי סטאר ועוד).

תגובות

רשומות פופולריות