גטר קונסיומר- משחקים לפסח


גטר קונסיומר- משחקים לפסח
גטר מציעה את מיטב המותגים המובילים בשוק לקראת פסח.
Engino אנג'ינו
משחקים לממציאים. 
אנג'ינו הוא משחק הרכבה איכותי ביותר הכולל דגמים רבים בגדלים שונים ובמורכבויות שונות. קיימים מגוון מארזים כאשר מכל מארז ניתן להרכיב מספר דגמים שונים, החל מ-4 דגמים ועד ל - 120 דגמים שונים. חלק מהמארזים כוללים גם מנוע חשמלי, פאנל סולארי, שלט רחוק ועוד. בין הדגמים להרכבה- מכוניות, מטוסים, מסוקים, רובוטים ועוד וגם מבנים אדריכליים כמו מגדל אייפל וגשר סידני. המשחקים מיועדים לילדים וילדות מגיל 6 ומעלה ומעודדים יצירתיות ודמיון ומפתחים מוטוריקה עדינה ומיומנויות טכניות. באמצעות המשחק וההרכבה הילדים נחשפים ליסודות ההנדסה ולעקרונות פיזיקאליים ובכך מעשירים את הידע שלהם. והשנה אנגינו הוציאה שני קבוצות חדשות של מוצרים:
·        קיובוידז-  משלבת בנייה ללא מאמץ של בלוקים stackable!  
הערכות מעודדות  את ילדי הגן לפתח את יכולותיהם הקוגניטיביות, החברתיות והמוטוריות באמצעות משחק מהנה ויצירתי. פיתוח  המוצרים של קיובוידז מבוסס על העקרונות הפדגוגיים העדכניים ביותר של STEM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה), במטרה לספק הן לבנות והן לבנים את  החוויות, הכישורים והידע הדרושים כדי להתמודד עם ההתקדמות הטכנולוגית של העתיד. בשל המורכבות של כמה דגמים, הגיל המומלץ הוא 3-6.
כל ערכה מאפשרת יצירת מודלים מרובים במגוון נושאים: מכוניות, בעלי חיים, רכבות, דמויות, מבנים ועוד. הסדרה מתחילה מ 2 דגמים וממשיך  ל-4, 8, 14, 20 ועד 30 דגמים. החלקים בשלל צבעים: כחול, אדום, צהוב, לילך, כתום וירוק.


·       סדרת המוצרים החדשה השניה נקראת: STEM גיבורים.
בנים ובנות יכולים לבנות מודל מרגש אחד מכל אחת מהקבוצות הקטנות, תוך כדי לימוד עובדות מעניינות על כל נושא ,המוצגות בעלון הכלול בערכה ובאפליקציה של אנגינו .המודלים נובעים ממגוון נושאים מדעיים כגון תעופה, חקר החלל, ממלכת החיות וכלי רכב המהירים. כל נושא מורכב משלוש קבוצות Starter אשר ניתן לשלב כדי ליצור מודל גדול יותר.
לכל הערכות יש הוראות בתלת-ממד אינטראקטיביות, שניתן לראות  מהמחשב האישי או מסמארטפונים וטאבלטים דרך היישום ENGINO 3D Viewer. מה שהופך מוצר זה כל כך ייחודי הוא במגוון של חידושים פונקציונליות ויעילות. עיצוב פטנט של חלקים מאפשר snap-fit קישוריות של עד 6 צדדים בו זמנית! כל סט נועד במיוחד להיות גם יצירתי וחינוכי, לשחרר את הדמיון של הילדים ולעשות כיף ללמודבן טן- BEN TEN
לאחר הצלחת הסדרה בן טן בעשור הקודם, היא חוזרת כעת בפרקים חדשים בהם בן טניסון, גיבור הסדרה, חוזר בוגר יותר להרפתקאות מדליקות במיוחד. כזכור בן מוצא במקום נחיתתו של מטאוריט שעון יד בשם האומניטריקס המאפשר לו לשנות את צורתו לאחד מתוך עשרה חייזרים.
גטר קונסיומר היא המשווקת הבלעדית של דמויות וערכות המשחק של בן טן. מדובר על ליין מוצרים רחב ביותר שימשיך לגדול ולהתחדש בכל תקופה.
דיסני   
לשלל הבובות נסיכות של דיסני, גטר מממשיכה לחדש ומוציאה עיצובים חדשים של ריהוט מעוצב לחדרי הילדים במגוון דמויות דיסני האהובות: פו הדב, 
מיקי מאוס, מיני מאוס, נסיכות, מכוניות. במגוון סט רהיטי העץ ניתן לראות מיטת מעבר סט שולחן עם שני  כסאות, שידות איפור וספונות ועוד. כל מוצרינו עוצבו במיוחד לילדים בהתאם לצרכיהם ומתוך חשיבה למען איכות חיים, הנאה וכיף. הריהוט עשוי מחומרים איכותיים בטיחותיים ועמידים לאורך זמן.
הרהיטים כולם תוכננו להרכבה עצמית, קלה ונוחה.
בובות גיבורי העל של מארוול
בהמשך לטרנד הגיבורים שמדבר אל כל הגילאים, גטר מממשיכה להרחיב את המותג עם דמויות  סופרמן ובאטמן בגודל 20 אינץ הבובת המעוצבות על פי הדמויות הקלאסיות והידועות בנוסף לבובות האלה יש בובות פלאש וסט דמויות המגיעות בכמה גדלים שונים. הבובות מתאימות לילדים בגיל הרך הרוצים כבר לשחק בגיבורי על וגם לילדים הגדולים יותר.
תיקי גן לשנת הלימודים הבאה
כמו בכל שנה גטר מעצבת תיקים לילדי גן של דמוית דיסני האהובות 
ובמיוחד השנה עשינו עיצובים של מיקי ומיני מאוס בגלל חגיגות 90 השנה לדמות מיקי מאוס. התיקים צבעוניים ואיכותיים.

כל אלה מתווספים למותגים המובילים של גטר קונסיומר המתחדשים בכל עת אשר יוצגו בתערוכה:
·         צבי הנינג'ה- דמויות ואביזרים
·         פלייגרו- המותג המוביל של משחקי התפתחות לתינוקות
·         מוצרי האכלה וגמילה לתינוקות
·         בובות הנסיכות של דיסני- כולל פרוזן, מואנה ואלנה
·         פלאש הארט- בובות לתפירה
·         מיקרופון מדונה וקריוקי במגוון צורות וצבעים ובעיצובים של דיסני .
מידע נוסף על  כל מוצרי גטר קטונסיומר באתר שלנו :                         https://www.getter-consumer.co.il/

תגובות

רשומות פופולריות