מבחר משחקי ישראטויס לפסח


ישראטויס


אם גם אתם מחפשים מתנות לחג הפסח לילדים – חברת ישראטויס מציעה מבחר הצעות מעניינות שכל ילד או ילדה ישמחו לקבל.


לראשונה בישראל! משטח פעילות לילדים עם אותיות הא'-ב' ותמונות צבעוניותכל אות ותמונה מתאימה לאות הפותחת. זהו משטח פעילות גדול ונוח שיכול לשמש את הילדים ואפילו את הפעוטות, לשכב, לשבת או אפילו לשחק עליו, כך יוכלו הילדים להכיר וללמוד את אותיות הא"ב, לשלב משחק של אות, מילה ותמונה הפותחת בצליל המתאים. (למשל ה-הגה) בקיצור, משטח פעילות כייפי שילווה את הילד מגיל אפס עד כתה א'. המשטח מבודד מחום וקור, מונע החלקה ומודפס בתהליך הדפסה פנימית כך שנוח לנקות אותו והצבע אינו דוהה, קל לניקוי.
לפסח- פאזל נהדר של נס קריעת ים סוף
הכולל 48 חלקים עבים ומצופים בלמינציה. באמצעות הפאזל יוכל הילד ללמוד ולחוות את נס קריעת ים סוף עם מרכבת פרעה המתעופפת באוויר וסיפור המדרש על עצי הפרי שצמחו בתוך שבילי הים כשילדי ישראל אכלו מפירות העצים.
ערכת 30 קוביות מעץ 
להיכרות עם אותיות הא'-ב', לזיהוי סימני הניקוד ולחיבור מילים. הקוביות מסודרות בתוך עגלה מעץ ובעזרת החוט המחובר אליה יכול הילד להסתובב ולטייל ואף לבנות מגדלים. מפתח מיומנויות מוטוריות, אוריינות, העשרת הדמיון ויצירתיות.
סדנת התכשיטים
ערכה לעיצוב והכנה של צמידים, שרשראות ותכשיטים במגוון ענק של חרוזים, אבני חן ולבבות צבעוניים, בעזרת משטח עבודה מיוחד לעיצוב תכשיטים. מתאים לגילאי 6 ומעלה.
פחד גבהיםמשחק אסטרטגיה, המשלב מחשבה ומוטוריקה עדינה. במשחק מחלצים בזהירות עמודים מהמגדל היציב בן 6 קומות כאשר נזהרים לא להפיל את המגדל. מתאים לגילאי 5 ומעלה.
סט תמונות לתינוקות בעגלה. מנהג מוכר וידוע לשים תמונות שונות לתינוקות בעגלת שכיבה כדי שהתינוק יתבונן בהם ויקבל השראה ויחכם. יש תמונות של צדיקים ביניהם: הרבנים זצ"ל: עובדיה יוסף, מרדכי אליהו, ב"צ אבא שאול, יהודה צדקה, שלום משאש, ישראל ומאיר אבו-חצירא, יצחק כדורי, ויש תמונות של בעלי חיים כמו: אריה, חתול, פרפר, צב, דג, פרה. 

להשיג בחנויות הצעצועים  

תגובות

רשומות פופולריות