יקבי כרמל לקראת הפסח עם בצירים חדשים לסדרות היין הנמכרות ביותר בשוק


יקבי כרמל  
יקבי כרמל השיקו לקראת חג הפסח בצירים חדשים לסדרות היין הנמכרות ביותר בשוק. האירוע נערך ב'אנגלו ונינה' תחת הקונספט 'יקבי כרמל - שפע של רגעי שמחה' וכלל שולחן אבירים ארוך עם ארוחה חגיגית בניצוחם של קייטרינג מחניודה. במסגרת האירוע אמר גלעד הלוי, יו"ר הדירקטוריון של יקבי כרמל


נדב ארנס, גלעד הלוי ורן אסא
"יקבי כרמל הם העבר, ההווה והעתיד של מדינת ישראל, היקב האהוב והוותיק בישראל מאז ועד היום. בקבוקי היין של יקבי כרמל נמצאים על שולחנות כמעט כל בית ישראל במשך כל השנים ומחזקים את הרגשת השמחה, החום המשפחתי, הפתיחות והאופטימיות". רן אסא, מנהל השיווק, הוסיף כי: "עולם היין הוא מאוד עונתי, לקראת חג הפסח מכירות היין גדלות באופן משמעותי, ומהוות כשליש מסך המכירות השנתיות. מיליוני בקבוקים של יינות ישראליים מגיעים למדפי רשתות השיווק וחנויות היין, ולא פשוט לבחור מביניהם יינות לחג. ממחקרים שערכנו עולה כי מרבית צריכת היינות בשוק המאורגן  היא בטווח מחיר של עד 40 ₪". עוד הוסיף אסא: "למרות שיקבי כרמל פועלת בכל רמות המחירים, ועל מנת לענות על הצורך לחג פסח הקרב ובא שנחשב גם לחג היין החלטנו להתמקד ביינות הנגישים והאיכותיים שלנו, יינות שיש אפשרות לכל אחד לקנות, הנותנים תמורה טובה ומלאה לכסף- פרייבט קולקשיין וסלקטד, הסדרות האיכותיות שלנו, המציעות יינות מצוינים הנותנים את התמורה הטובה ביותר לכסף".
פרייבט קולקשיין


היינות בסדרה זוכים לשבחים רבים בזכות איכותם הגבוהה והתמורה למחיר. היינות הם בעלי אופי פירותי מודגש. ביינות האדומים יש: קברנה סוביניון, מרלו, שיראז וקברנה מרחו, ובלבנים- שרדונה, סוביניון בלאן, אמרלד ריזלינג קולומברד ומוסקט.
מותג סלקטד 


הוא מותג היין הנמכר ביותר בארץ. יינות הסדרה בעלי אופי צעיר, פירותי ורענן. ביינות האדומים יש: קברנה סוביניון, קברנה סוביניון מרלו, מרלו ואדום חצי יבש ובלבנים וברוזה: אמרלד ריזלינג קולומברד, סוביניון בלאן, בלנד ים תיכוני, רוזה ומוסקטו.
יש גם תירוש כרמל- 100% ענבים, 1 ליטר, ללא תוספת סוכר.
יש מבחר מארזי מתנה לחג.
הכשרות: כשל"פ, רבנות ראשית ובד"צ מהדרין, הרב רובין.

תגובות

רשומות פופולריות