הושק בוטיק אופטיקה עיניים בקניון מרום נווה- ר"ג

הושק בוטיק אופטיקה עיניים בקניון מרום נווה- ר"ג
 
אופטיקה עיניים הינה חנות בוטיק ותיקה שהוקמה לפני כ- 17 שנה על-ידי אורן שירי – סוכן מכירות בענף האופטיקה, ששם לו למטרה למכור את המותגים האיכותיים ביותר, במחירים הנמוכים ביותר, כך שהמשקפיים הכי טרנדיות בשוק יהיו נגישות לכל אחד.
אורן מדגיש כי ההתמחות של החנות היא גם במשקפי שמש וגם במשקפי ראיה, כשהמלאי משני הסוגים כולל מותגים כגון: דיור, פנדי, ורסאצ'ה, ריי באן, פראדה ועוד רבים אחרים. הוא מקפיד לבקר בתערוכות בינלאומיות אליהן הוא מוזמן במיוחד כבעליה של אחת מחנויות האופטיקה המובילות בישראל, ולא מהסס להביא עמו לארץ דגמים נועזים, אופנתיים ויוקרתיים, הישר מתצוגות האופנה הנחשבות ביותר בעולם.
החנות כוללת מכשור אופטי מתקדם ואנשי צוות מוסמכים, על-מנת לתת מענה שלם ללקוחות כגון: תיקון משקפיים, הכנת משקפיים, עדשות המותאמות לחשיפה ממושכת למסכים, לצילומי סלפי ועוד. הבוטיק מתמחה במגוון שירותים שבתי אופטיקה אחרים לא מציעים: שירות תיקונים עם התחייבות למציאת פתרון (גם למסגרות שלא נקנו בחנות), בדיקת לחץ תוך-עיני באמצעות מצלמה משוכללת לאיתור מוקדם של מגוון מחלות, התאמת כל מסגרת של משקפי שמש לעדשות אופטיות, עדשות מגע נעימות ועמידות, אחריות על כל מוצר ועוד.
בנוסף, החנות מספקת שירות אופטיקה מלא לילדים, החל מגיל 0. בין השאר מציעה אופטיקה עיניים משקפיים ממותגים לילדים (כמובן במחירים ללא תחרות) ותרגילי אימון לשיפור הראיה וחיזוק שרירי העין, לילדים עם בעיה במיקוד ראיה. האימון נעשה על-ידי אורתופטיסט מוסמך, בחדר מצויד שהושקעו בו למעלה מחצי מיליון שקלים, על-מנת לספק גם ללקוחות הצעירים, את השירות הטוב ביותר בענף.
כל המוכרנים באופטיקה עיניים עוברים חפיפה ארוכה ויסודית על-מנת שיוכלו להתאים ללקוחות את המשקפיים האידיאליים עבורם, הן מבחינת ניראות ומיתוג והן מבחינת שילוב נכון לבעיות הראיה שלהם.
איכות השירות ושימור הלקוחות הוא ערך עליון עבור אופטיקה עיניים והתוצאה היא התאמה מושלמת לכל לקוח, שירות אישי וזמינות גבוהה לכל צרכי העיניים שלכם ושל כל המשפחה – במקום אחד.

ניתן להשיג:
03- 5745769 טלפון:

פייסבוק: אופטיקה עיניים
אינסטגרם: opticaeinaim

תרצה 19, מרום נוה, רמת גן

תגובות

רשומות פופולריות