" הכן עצמך לחורף "- ערכת סיוע לעור יבש ומגורה של אלונה שכטר

" הכן עצמך לחורף "- ערכת סיוע לעור יבש ומגורה.
חברת מוצרי הטיפוח של "אלונה שכטר", שמוצריה מבוססי צמחי מרפא על פי תורת הרמב"ם, משיקה ערכת סיוע לעור יבש ומגורה המכיל: סבון אכילאה לניקוי וחיטוי העור, מור ולבונה בלזם להזנה מסיבית של העור וסיוע במגוון רחב של בעיות עור וקרם גוף להמשך הזנה. כידוע בתחילתו של ימי החורף הגוף מאבד מהשומן הטבעי שלו, לכן יש להעניק לו לחות מוגברת ולהתחיל טיפול באותם מקומות בהם היובש מוגבר כמו: כפות הידים, כפות הרגליים ואזורים שונים בגוף.


v     סבון אכילאה- הסבון הנמכר ביותר בחברת אלונה שכטר מזה  23 שנה. מדובר בסבון חיטוי אנטיספטי בניחוח צמחים לניקיון מקסימלי של העור ברמה הגבוה ביותר. פותח את הנקבוביות ולכן מאפשר חדירה טובה יותר של קרמים לאחר השטיפה. סבון האכילאה מיוצר מריכוז גבוה של חומרים פעילים, צמחי מרפא ומינרלים מים המלח. זהו סבון נוזלי שמתאים לכל סוגי העור, כולל עור עדין של תינוקות. בגלל רמת החיטוי הגבוה שלו הוא תורם רבות לטיפול בזיהומים ובבעיות עור כמו: סבוראה, פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, פטריות, אלרגיות, שפשפות, אקנה ואפילו בעיות באזורים אינטימיים. הסבון נועד לשימוש יום יומי ומשאיר את העור רך ונעים. הכמות: 400 מ"ל.


v     מור ולבונה בלזם- הינו פיתוח ייחודי של חברת אלונה שכטר, הוא מכיל בתוכו מגוון רחב של צמחי מרפא בשילוב של מינרלים מים המלח שיחד מסייעים רבות לשימור עור הגוף, מזינים אותו ומחדשים תאים. הייחודיות במוצר הוא בכך שמסייע רבות למגוון רחב של בעיות עור כמו: פסוריאזיס, אטופיק דרמטיטיס, סבוריאה, צשפשפות, עור מגרד, פטריות, עקיצות כוויות ועור יבש ומגורה, סדקים בכפות הרגלים. המוצר מכיל דונג דבורים, הפירקום, מלח ים המלח, שמן עץ התה, שמן רוזמרין, תמצית אכילאה, תמצית אלוורה, חמאת שיאה, תמצית מור, תמצית מרווה, פרופוליס, קמומיל. כל אלו יוצרים תרכובת מושלמת לריפוי העוא למגוון רחב של בעיות- כמו פסוריאזיס אטופיק דרמטיטיס, עקיצות שפשפות וכוויות. הכמות: 50 מ"ל.

v     קרם גוף – נספג בקלות בעור ומותיר אותו לאורך זמן רך ועדין עם תחושת רעננות. הקרם מכיל את אבקת אבן הג'ייד אשר תורמת רבות להאטת תהליך הזדקנות העור ומפחיתה סימני קמטים, אבקת פנינים המכילה מינרלים טבעיים ומלח מים המלח שידוע בסגולותיו הרפואיות כמטפל באקנה, שפשפות, אלרגיות, פסוריאזיס ועוד. הכמות: 250 מ"ל.

מחיר הערכה: 230 ₪ במרכז השירות
בבוקר אחד בשנת 1990, התפרצה אצל אלונה שכטר, מייסדת המותג, מחלת הפסוריאזיס. לאחר מספר חודשים של טיפולים באמצעות קורטיזונים והקרנות המחלה כיסתה 80% מחלקי גופה . אלונה חיפשה ללא לאות מענה למחלה שתקפה אותה וממנה סבלה, עברה בין בתי חולים ורופאים רבים עד שפגשה בד"ר רבינוביץ', המתמחה בצמחי מרפא על פי תורתו של הרמב"ם. הד"ר רקח עבורה משחה המכילה ריכוז גבוה של צמחי מרפא ותוך מספר חודשים העור היה נראה בריא לחלוטין. חברת "אלונה שכטר" המתמחה במוצרי טיפוח וקוסמטיקה המתבססת על צמחי מרפא על פי תורת הרמב"ם. מוצרי החברה ייחודיים מאד ומכילים ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים, לכן מותאמים לסוגי עור והגילאים השונים וכן מעניקים פתרונות רבים.  

ניתן לרכוש באתר: he.alonashechter.com או במרכז השירות 1800-210-210

תגובות

רשומות פופולריות