טבע נאות משיקה את קולקציית חורף 2017-18

טבע נאות משיקה את קולקציית חורף 2017-18
בקולקציה החדשה כ- 150 דגמים, ביניהם: מגפיים, נעליים, כפכפים ונעלי עקב אלגנטיות במגוון רחב

חברת "טבע נאות" משיקה קולקציה חדשה לחורף 2017-18 שתוצג למכירה בישראל ובעוד כ-3.000 נקודות מכירה ברחבי העולם. קולקציית החורף כוללת כ - 150 דגמים ומתוכם כ- 30 דגמים חדשים לנשים ולגברים, ביניהם: מגפיים, נעליים, כפכפים ונעלי עקב אלגנטיות במגוון רחב.הקולקציה נוצרה בהשראת טרנדים נוסטלגיים ועדינים, לצד קלאסיקה מודרנית ואלגנטית, והיא מתאפיינת בצבעוניות מגוונת בשימוש בירוקים יחד עם צבעים כהים כגון חום ואדמדם, היוצרים מראה נוסטלגי ועתיק. מנגד, ליצירת מראה קלאסי ומודרני, נעשה שימוש בצבעים נקיים כגון בז' המשולב עם חום ונגיעה של מטאליות. ערבוב של אפורים, כחולים, ירוקים ושחורים יוצר מראה אלגנטי ומתוחכם. מגוון הפריטים מביא ללקוחות בחירה בין נוכחות שקטה או מרשימה יותר ומתבלטת, בשילוב טרנדים עדכניים. התוצאה לוק נינוח ואלגנטי היוצר קולקציה חורפית שעושה חשק להתלבש בימים הקרים.

טבע נאות מרחיבה גם את קולקציית נעלי הגברים. הנעליים מיוצרות מעור איטלקי משובח וכוללות את רפידת הנוחות הנשלפת של טבע נאות שתומכת בכף הרגל באופן מושלם. העונה אנו רואים בעולם טרנד חזק ובו דגמים עם מראה חצי אלגנטי וחצי קז'ואל, בשילוב סוליות עם מראה "טרקטור".  כמענה יצאנו עם דגמים חדשים לגברים בקו ה"סרנגטי" - נעלי גברים אופנתיות המתאימות למראה קז'ואל, יום יומי, לגברים אופנתיים וקצת יותר נועזים. וכמו כן, עם דגמים חדשים בקו ה"אקזקיוטיב" - נעלי גברים אלגנטיות.

הטרנדים המובילים לחורף 2017-18:

Free Will
נוסטלגיה עדינה ומתוחכמת. אווירה של וינטאז' וטעם עתיק.
למראה אלגנטי ומלכותי. צבעוניות: ערבוב של צבעים חזקים וחמים יחד עם טונים בהירים. ירוק, חום ואדמדם.

Exposure
קלאסיקה מודרנית ונצחית. השראה של רטרו ואלגנטיות אינסופית.
מתאים למראה מינימלסטי, נקי ואורבני. צבעוניות: טונים חומים עמוקים עם שילוב של בז' ואספקטים מטאליים, מבריקים ונוצצים.

Not So Black
אלגנטיות, מינימליזם ומסתורין. חציית גבולות, לקיחת סיכונים ומרדף אחרי החלומות שלנו. מתאים למראה אלגנטי ומתוחכם. צבעוניות: צבעים קרים – ערבוב של אפורים, כחולים ירוקים ושחורים.
טווח המחירים: 349-850 ₪.

להשיג בסניפי "טבע נאות" ברחבי הארץ.

תגובות

רשומות פופולריות