המהפכה של dyson בעיצוב השיער

המהפכה של dyson בעיצוב השיער
קל יותר, מהיר יותר, שקט יותר
·         חברת הטכנולוגיה הבריטית, dyson, נכנסת לתחום עיצוב השיער ומשנה את כללי המשחק
·         החברה משיקה את ה-:Dyson supersonic  מייבש שיער קל יותר, שקט יותר וחזק יותר שאינו פוגם בשיער
·         בפיתוח המוצר הושקעו ארבע שנים וכ-50 מיליון ליש"ט (כ-250,000,000 ₪)

חברת הטכנולוגיה הבריטית dyson, המוכרת בזכות שואבי האבק, מתרחבת לתחומים נוספים ומשיקה את ה-Dyson supersonic, מייבש שיער מהפכני, המקל על פעולת הייבוש ועיצוב השיער. מייבשי שיער הם לרוב כבדים, קשים לתמרון ופועלים על חום גבוה מאוד שעלול לגרום לשיער נזק חמור. לא כך ה-supersonic. הוא שולט בטמפרטורה כדי להגן על השיער מפני נזקי חום, שקט יותר מאחרים, מייבש מהר יותר וקל יותר לאחיזה.



למרבית הנשים בישראל שיער הנוטה ל-"פריזיות" (חשמל סטטי), הנגרם מלחות גבוהה המאפיינת את האזור. ההסבר המדעי לתופעה הוא כי בתנאי מזג אוויר יבש, המוליכות של האוויר קטנה, וכך כמות רבה יותר של מטענים עלולה להצטבר ומתקבל שיער "מחושמל" שנוטה להתנפח, להתייבש ולהתקרזל. ל-supersonic בקרת חום חכמה המווסתת את הטמפרטורה היוצאת ממייבש השיער ומנטרת אותה 20 פעמים בשנייה ומוודאת כי הטמפרטורה לא תעלה על 150 מעלות.  ה-supersonic מגן על השיער מפני ייבוש יתר ואינו פוגע בקריאטין הטבעי שלו.

עיקר המהפכה טמון במנוע הדיגיטלי הזעיר של ה-supersonic. בזכות המנוע הקטן, הצליחו מהנדסי החברה למקם אותו בידית המוצר, דבר שמקל על האחיזה והאיזון . מנוע ה- V9 מסתובב כ-110 אלף פעמים בדקה, ובזכות טכנולוגיית ™Air Multiplier, הוא מסוגל לשאוב כ-13 ליטר אוויר בשנייה ולהוציא כ-40 ליטר אוויר במהירות גבוהה. המנוע כולל 13 להבים שפועלים בתדר שקט במיוחד, ולכן הוא פחות רועש ממייבשי שיער אחרים.

במהלך ארבע שנות הפיתוח של המוצר השקיעה dyson כ- 50 מיליון ליש"ט. החברה הקימה מעבדה מיוחדת לשיער, בה מועסקים כ-100 מהנדסים, מומחי שיער וקרקפת ומעצבי שיער. במהלך הפיתוח השתמשו המהנדסים ביותר מ-1625 ק"מ של שיער אנושי מסוגים שונים על מנת לבדוק את יעילות המכשיר. בראש צוות הפיתוח עומד ישי הלמות, ישראלי לשעבר, האחראי על תחום הביוטי ב-dyson העולמית.
ג'יימס דייסון, מייסד החברה: "מייבשי שיער יכולים להיות כבדים ולא יעילים. אחרי שחקרנו אותם, הבנו שהם עלולים לגרום גם נזק לשיער. לכן אתגרתי את המהנדסים של dyson כדי שיפתחו את הגרסה שלנו למייבש שיער, שלדעתנו פותר את כל הבעיות האלה".

המייבש מגיע עם ערכת אביזרים מגנטים המסתובבים בקלות 360 מעלות, ובכך הם מקלים על עיצוב השיער. מייבש השיער Dyson supersonic בעל ארבע דרגות טמפרטורה ושלוש דרגות מהירות.

המחיר: כ-1,990 ₪
ניתן להשיג אצל היבואן הרשמי ב.נ.ז.כ סחר ושיווק, לרכישה באתר www.dyson.co.il, רשת  אפריל, א.ל.מ דיוטי פרי ובמספרות המתמחות.

המכשיר מגיע עם אחריות מורחבת לשנתיים הניתנות על ידי היבואן הרשמי ב.נ.ז.כ.

תגובות

רשומות פופולריות