מים מיסלריים אולטרה - מסייע בניקוי יסודי של העור והסרת איפור מהפנים העיניים והשפתיים, ללא צורך בשטיפה


LA ROCHE–POSAY
מותג הדרמו-קוסמטיקה הבינלאומי המומלץ לעור רגיש על ידי למעלה מ- 25,000 דרמטולוגים ברחבי העולם משיק:
MICELLAR WATER ULTRA
מים מיסלריים אולטרה, בפורמולה חדשה!
תמיסה לניקוי, הסרת איפור והרגעת העור.
 מתאימה לכל סוגי העור, לפנים, העיניים והשפתיים.
נבדק גם בישראל והוכח כמתאים לעיניים רגישות ולעור רגיש.
ללא פראבן. ללא סבון. נון קומדוגני.

·        MICELLAR WATER ULTRA ,מים מיסלריים אולטרה - מסייע בניקוי יסודי של העור והסרת איפור מהפנים העיניים והשפתיים, ללא צורך בשטיפה.
·        MICELLAR WATER ULTRA, מים מיסלרים אולטרה - בעל פורמולה חדשנית ומתקדמת. ללא פראבן, ללא סבון,  ללא חומרי צבע, ללא סולפט, נון-קומדוגני, נבדק תחת פיקוח דרמטולוגי. מכיל את המים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה. נבדק גם בישראל והוכח כמתאים לעיניים רגישות ולעור רגיש.


מותג הדרמו-קוסמטיקה לה רוש-פוזה משיק MICELLAR WATER ULTRA - מים מיסלריים אולטרה בפורמולה חדשנית ומתקדמת. לניקוי וטיפוח והסרת איפור מהפנים, העיניים והשפתיים, בקלות ויעילות.

כאשר מדובר בניקוי עור הפנים, נשים מעדיפות יעילות הניכרת לעין, כבר מצמר הגפן הראשון (כבר מהשימוש הראשון). אבל תכשירי ניקוי אשר פועלים אך ורק נגד האיפור והלכלוך הנראים לעין מציעים לא יותר מאשר שירות בסיסי לעור. מידי יום ביומו, חלקיקי אבק מיקרוסקופיים וחלקיקים מזהמים בלתי נראים לעין נדבקים לעור. הלכלוך הבלתי נראה הזה עלול להחריף את רגישות העור.

מים מיסלריים אולטרה מציע, סבילות אופטימלית אפילו לעור רגיש, הבעיה מורכבת עוד יותר מאחר שלנשים בעלות עור רגיש יש לעיתים קרובות יחסי אהבה-שנאה עם תכשירי ניקוי. כמו כל הנשים, הן מחפשות יעילות על מנת להסיר כל שארית של איפור וזוהמה. אבל העור שלהן רגיש במיוחד לניקוי היסודי: עקצוץ, גירוד, צריבה... סימפטומים המעידים על עור שהתרוקן מליפידים חיוניים אשר יוצרים את מחסום ההגנה שלו. לכן, כאשר מדובר בעור רגיש, יעילות גבוהה במיוחד חייבת ללכת יד ביד עם סבילות גבוהה במיוחד, בפורמולה אשר יכולה ללכוד ולהסיר אפילו חלקיקי אבק וחלקיקים מזהמים מיקרוסקופיים, ולהותיר את הליפידים יקרי הערך של העור ללא פגע. פורמולה אשר יכולה להתמקד ב"רע" ולהשאיר את "הטוב".  
בפעם הראשונה לה רוש-פוזה עוקפים את המים המיסלרים המסורתיים: הדור הבא של מים מיסלרים, בעלי אולטרה יעילות {יעילות גבוהה במיוחד} יחד עם אולטרה סבילות {סבילות גבוהה במיוחד}. 
על מנת להרגיע ולטפח את העור:
  • המרכיב הייחודי בלב כל מוצר של לה רוש-פוזה, הוא המים מעיינות טרמליים נוגדי חמצון, נוגדי דלקת, מרגיעים ומרככים את העור.
  • גליצרין, מולקולת לחות ידועה עבור ניקוי חלק מלווה בהחדרת לחות:
46.8%+ לחות אחרי 30 דקות* 

* מדידה אינסטרומנטלית באמצעות קורנאומטר על 24 נשים בנות 18-70, בעלות עור יבש בצד הקדמי של הזרוע, שטופל עם הפורמולה לעור תגובתי. 


פורמולה וטכנולוגיה חדשנית בעלת יעילות מוגברת במיוחד. בהשראת מסירי איפור דו-פאזיים, המשלבים מים ושמן על מנת להשיג יעילות גבוהה בהסרת האיפור".
  • פיזור הומוגני
  • פורמולה מחליקה ביותר
  • נדבקת טוב יותר לאיפור וללכלוך
  • הסרה קלה יותר עם פחות שפשוף

לה רוש-פוזה יוצרים את מי הניקוי הראשונים עם יעילות מרגיעה גם על העור הרגיש ביותר. בהשפעת מסירי איפור דו-פאזיים, טכנולוגית היעילות המשופרת שלהם המועשרים במי המעיינות הטרמליים של לה רוש-פוזה, המים המיסלריים אולטרה של לה רוש-פוזה, עשירים בסגולות מרגיעות על מנת להגביר סבילות. בנוסף, המרקם "מושך" את הלכלוך כמו מגנט.  תכולה:200  מ"ל

המחיר: 80 ₪.


הצטרפו אלינו לקהילת לה רוש-פוזה:
באינסטגרם: @Larocheposayil
ובאתר :  https://www.laroche-posay.co.il
את מוצרי לה רוש-פוזה ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים, בבתי מרקחת של קופות החולים מכבי, מאוחדת ולאומית ובקנייה און-ליין באתרי המכר השונים:

תגובות

רשומות פופולריות