יריד הכלות והאירועים "מקודשת" בגבעת שמואל חוזר בפעם השנייה!

יריד הכלות והאירועים "מקודשת" בגבעת שמואל חוזר בפעם השנייה!

יריד "מקודשת" לכלות ואירועים חוזר בפעם השנייה במהדורה חורפית חמימה בימים שלישי-רביעי בשבוע הבא, 7-8 בנובמבר, ומציע את כל הדרוש לחתונה מושלמת תחת קורת גג אחת! בדרך להיום המאושר בחיינו יכולה החתונה להיות עסק מתיש, הדורש התרוצצות בין עשרות מעצבות וספקים שונים ולא פחות מכך- יקר. לאחר התגובות הנלהבות להן זכה יריד הבכורה, חוזר בשנית יריד האירועים מבית היוצר של הסטייליסטית ויזמית האופנה לימור כץ בכדי להקל על ההכנות הרבות וכיתות הרגליים ומציע שלל פתרונות אופנתיים ולוגיסטיים תחת קורת גג אחת ובמחירים אטרקטיביים. לא רק לבעלות השמחה!

הלוקיישן רומנטי, החתן שולף טבעת, התרגשות בעיצומה, פרץ דמעות, אמירת ה"כן" המיוחל ומכאן מתחיל המרוץ המטורף אחר החתונה המושלמת. בחירת שמלת כלה, מאפרת טובה, עוגה יפה וטעימה, סידורי פרחים ושלל הכנות שנראה כי אינן נגמרות. במקום לרוץ בין עיר לעיר ובין מעצבת לספק זה או אחר, מציע היריד מגוון רחב של אפשרויות במקום אחד ובהנחות מיוחדות העומדות על עד 20% הנחה על קולקציות חדשות ועד 50% הנחה על כאלו קודמות.

שמלה של אלה עובד

 שמלה של אביטל ספורטה


שמלה של עדילי

שמלה של אנאבל בולוטוב

זאת ועוד, לא רק הכלות יוכלו ליהנות מחגיגות והנחות היריד, אם כי גם בנות המשפחה והאורחות המוזמנות לאירועים הרבים בזה אחר זה, אשר יוכלו למצוא מבחר רב של שמלות ערב, כיסויי ראש, תכשיטים ואקססוריז רבים נוספים מבית מעצבות ישראליות מובילות ואהובות.

בין המעצבות: עדילי שמלות כלה, אלה עובד שמלות כלה, Anablle Bolotov שמלות כלה, שירה לונדון- שמלות כלה וערב, אביטל ספורטה- שמלות כלה, אורית וזהבה, ננה, יעל רוזמרין, הדס עיצוב אופנה, שדה בר, שירז עיצובים, שירלי קשתות מעוצבות, O're'lie, KRUSH- קרן גרינפלד, את'יקה, Yael, NivJewelry, סהר שיטרית, Daisy Design, הדס תכשיטים, הילולים, SK Jewelry, Design4u, אסנת תכשיטים, שירן A, מיכל באום בוטיק, רעות אוחיון- עמדות שזירה ועיצוב אירועים, בוזילי, אתכיסא ART, תהילה כהן,עז והדר, אסתר סעדו איפור ושיער, Schelle.
ימי ושעות פעילות.
יום ג', 7/11- בין השעות 12:00 – 23:00, יום ד', 8/11- בין השעות 22:00 – 10:00
הכניסה וחניה חינם ובשפע!
יריד "מקודשת"- זבולון המר 4 גבעת שמואל. פרטים בעמוד הפייסבוק:

תגובות

רשומות פופולריות