מסעדת קולומבוס רעננה הכשרה למהדרין מציעה: אכול כפי יכולתך

מסעדת קולומבוס רעננה הכשרה למהדרין מציעה: אכול כפי יכולתך

שני יזמים פתחו לפני 25 שנה מסעדת בשרים בהרצליה. האחד הוא מאיר ענטבי והשני- יורם קסנטינו. למסעדה קראו "קולומבוס" כיוון שמאיר שהה תקופה בארה"ב כנציג של בנק ישראלי והביא משם תפריט בשר, כולל כנפיים שטרם נכנסו לתפריט הישראלי והמסעדה גם עוצבה באווירה אמריקאית. לפני כ- 10 שנים, בלחץ הקהל, החליטו להפוך את המסעדה שהייתה בהרצליה לכשרה. כיום עברה המסעדה לקניון מול הפארק ברעננה. המוטו שלה- אכול כפי יכולתך, כלומר כל המנות הראשונות והסלטים- חופשי, כל הבשרים עם התוספות החמות (אורז, תפו"א, צ'יפס)- חופשי וללא הגבלה. בצהרים זה עולה 89 ₪ לאדם ובערב 109 ₪ לאדם. שאלנו את מאיר, שנמצא כל ערב במסעדה ומסתובב בין האורחים לוודא שכולם שבעי רצון ,אם הכול חופשי- אז איפה הרווח. ותשובתו המעניינת- כל אדם שנהנה מהאוכל במסעדה הוא מבחינתי איש מכירות שמקדם את המסעדה. עוד שאלנו את מאיר להרכב הסועדים והוא ענה בגאווה: מכל הסוגים ולשאלה האם מגיעים גם חרדים ניתנה התשובה כאשר שני חרדים נכנסו למסעדה וסיפרו שהם מגיעים מירושלים.
אז מה אכלנו: מנת הפתיחה כוללת מגוון סלטים: סלט תירס, סלק, מלפפונים בתחמיץ, חומוס, בורגול, גזר שכולם היו טעימים מאוד, טריים ומוכנים כל יום במסעדה. ואז הגיעה לשולחן מנה ראשונה שכללה חלת בצל, עוף שיכור (מטוגן עם בירה) ושניצלונים ולאחריה מנה עיקרית שכללה מיקס בשרים: פרגיות, כבדי עוף, קבבים ואנטריקוט. כל המנות היו טעימות ומתובלות להפליא ממטבחו של השף מוטי אהרון. יש אפשרות לדגים- בהזמנה מראש, יש מנות ילדים, יש אפשרות לטייק- אווי ומשלוחים. בימי שישי יש גם מגוון של אוכל מוכן.
בחג הסוכות תהיה סוכה כשרה ויש אפשרות לאירועים עד 150 איש. הכשרות: מהדרין, רבנות רעננה ובד"צ הרב מחפוד. חנייה בשפע. להזמנות טל'  09-7480800.

בתמונות: מיקס בשרים, מאיר "קולומבוס" וסער- אחראי משמרת- מקדמים כל אורח בסבר פנים יפות ומראה אולם האירועים 

תגובות

רשומות פופולריות