גולף גאה להציג את קולקציית החורף

גולף גאה להציג את קולקציית החורף  


קולקציית החורף מביאה את הטרנדים העונתיים. המלתחה שמציעה גולף עומדת בסטנדרטים גבוהים של אופנה, מבחינת איכויות הייצור שלה. גולף מביאה  את הטרנדים העונתיים בנגיעות, באופן מחמיא שיכול ללוות בנקל סדר יום עמוס שמתחיל במשרד ויכול להסתיים בדייט, בגן של הילד/ה או באירוע חברתי.
לנשים- בין שפע קלאסיקות אופנתיות שזכו לביצוע מוקפד ניתן למצוא את מעיל הטרנץ׳ הנשי והמחמיא, שמלות בוהו חורפיות, פריטים דמויי עור איכותיים, שמלות תחרה, פרטי צמר ייחודיים וסריגים נינוחים ומפנקים. קולקציית הנשים כוללת פריטים רומנטיים רבים בנגיעות בוהמייניות ומאופיינת ברבדים. רכות וזרימה הן המאפיין העיקרי של קבוצה זאת הבא לידי ביטוי בשמלות שיפון ותחרה, שימוש בוולנים, ושמלות קטיפה.
קולקציית הגברים מציעה לצד סריגים בעלי צווארון גולף מכנסי ג׳ינס בגזרות שונות, חולצות מכופתרות איכותיות מודפסות או חלקות, שפע של ז׳קטים- החל במעילים קצרים בסגנון אירופאי דרך מעילי פוך מתוחכמים ועד ז׳קט טייסים מעור בניחוח וינטאג׳י. בקולקציית הגברים דגש על מרקמים באריגה, שטיפות וטיפולי צבע לאריגים וסריגים. camouflage ושכבות צבע ויוצרים מראה של הניואנסים של הצביעה מעבירים תחושה של דיאלוג חי בין הבגד ללובש. מתוך סיפור זה יצאו גם הדפסים ייחודיים בצבעוניות טבעית של חול, אבן, חמרה, ירוק ופחם.
קולקציית האביזרים של העונה כוללת מגוון רחב של פריטים משלימים כגון נעליים, מגפונים, תיקים, תכשיטים, צעיפים וכו׳.

להשיג בסניפי הרשת.

תגובות

רשומות פופולריות