קוקיליז- קפה בר- קונדיטוריה בטבריה עם מגוון מנות טעימות. מציע 20 אחוז הנחה למגורשי גוש קטיף וצפ' השומרון

קוקיליז- קפה בר- קונדיטוריה בטבריה עם מגוון מנות טעימות. מציע 20 אחוז הנחה למגורשי גוש קטיף וצפ' השומרון


סמוך לקבר הרמב"ם בטבריה, בבית הרמב"ם, נמצא קפה- בר וקונדיטוריה קוקיליז (העוגיה של ליז) עם מגוון מנות טעימות, שלא לדבר על מבחר עוגות ועוגיות. 


במקום מוצעות ארוחות בוקר, סלטים, קישים, טוסטים, פסטות, שקשוקה, כריכים (כולל כריכי בריאות), שתיה קרה, חמה, אלכוהול ועוד. אנחנו הזמנו ארוחת בוקר עם חביתת ירק, סלט קצוץ מתובל, גבינה, טונה, חמוצים, לחם הבית- הכל מוכן במקום וכן מנה של סלט חלומי- 


נתחי גבינת חלומי עם מיקס עלי חסה, עגבניות שרי, גמבה, מלפפון, בצל וגזר מתובל בויניגרט הדרים. המנות היו גדולות, משביעות וטעימות. יש עסקיות בצהרים. מנהל המקום- אדם ברלס, אומר כי המקום חביב במיוחד על תושבי האזור הדתיים ואנו אכן ממליצים לכל מי שמטייל באזור. אדם מקדם בברכה גם את מגורשי צפ' השומרון וגוש קטיף ומעניק להם הנחה של 20 אחוז! לקונדיטוריה ותק של 35 שנה והיא מספקת עוגות ועוגיות גם לבתי מלון נחשבים באזור, בדגש על עוגות שמנת חלביות. 


אנחנו טעמנו מעוגת הפרג בציפוי גנאש שוקולד- עוגה מדהימה! לקראת סוף השבוע יש גם עוגות שמרים וחלות. יש עוגות ועוגיות ללא סוכר. פתוח מ-  7:00 בבוקר ועד 20:00, בשישי- עד שעה לפני שבת, במוצ"ש- סגור. יש חנייה גדולה בסמוך ללא תשלום. יש אפשרות לאירועים וקייטרינג. לכל מי שמבקר או עובר בעיר אסור להחמיץ את המקום. הכשרות: מהדרין, רבנות טבריה. בסוכות- תהיה סוכה כשרה. הכתובת: בית הרמב"ם, יוחנן בן זכאי 13, טבריה. טל' 04-6723563.    

תגובות

רשומות פופולריות