המהפכה של dyson: מייבש שיער חדיש ומתוחכם


המהפכה של dyson בעיצוב השיער: קל יותר, מהיר יותר, שקט יותר
·        חברת הטכנולוגיה הבריטית, dyson, נכנסת לתחום עיצוב השיער ומשנה את כללי המשחק
·        החברה משיקה את ה-:Dyson supersonic  מייבש שיער מתוחכם, קל יותר, שקט יותר וחזק יותר שאינו מזיק ופוגם בשיער
·        בפיתוח המוצר הושקעו ארבע שנים וכ- 50 מיליון ליש"ט (כ-250,000,000 ₪)
חברת הטכנולוגיה הבריטית dyson, המוכרת בזכות שואבי האבק, מתרחבת לתחומים נוספים ומשיקה את ה-Dyson supersonic, מייבש שיער מהפכני, המקל על פעולת הייבוש ועיצוב השיער. מייבשי שיער הם לרוב כבדים, קשים לתמרון ופועלים על חום גבוה מאוד שעלול לגרום לשיער נזק חמור. לא כך ה-supersonic. הוא שולט בטמפרטורה כדי להגן על השיער מפני נזקים של חום, שקט יותר מאחרים, מהיר יותר וקל יותר לאחיזה.

למרבית הנשים בישראל שיער הנוטה ל- "פריזיות" (חשמל סטטי), הנגרם מתנאי לחות גבוהה המאפיינים את האזור. ההסבר המדעי לתופעה הוא כי בתנאי מזג אוויר יבש, המוליכות של האוויר קטנה, וכך כמות רבה יותר של מטענים עלולה להצטבר. כך נוצר שיער "מחושמל" שעולה כלפי מעלה ונוטה להתנפח, להתייבש ולהתקרזל. ה-supersonic משתמש בבקרת חום חכמה המווסתת את הטמפרטורה שיוצאת ממייבש השיער, מוודאת כי הטמפרטורות לא יעלו על 150 מעלות, וכך שומר על השערה שלא תיחרך. חיישן הממוקם בראש המייבש מחשב 20 פעמים בשנייה את הטמפרטורה, ובמידה והאוויר היוצא חם מדי – החיישן מפסיק את פעולת חימום האוויר היוצא ממייבש השיער. כך הוא אינו פוגם בשיער ומגן עליו מפני ייבוש יתר.

עיקר המהפכה טמון במנוע הדיגיטלי הזעיר של המוצר. בזכות המנוע הקטן, הצליחו מהנדסי החברה למקם אותו בידית המוצר, דבר שמקל על האחיזה והאיזון. מנוע ה- V9 מסתובב כ-110 אלף פעמים בדקה, ובזכות טכנולוגיית ™Air Multiplier, הוא מסוגל לשאוב כ- 13 ליטר אוויר בשנייה ולהוציא כ-40 ליטר אוויר במהירות גבוהה. המנוע כולל 13 להבים שפועלים בתדר שקט במיוחד, ולכן הוא פחות רועש ממייבשי שיער אחרים.

במהלך ארבע שנות הפיתוח של המוצר השקיעה dyson כ- 50 מיליון ליש"ט. החברה הקימה מעבדה מיוחדת לשיער, בה מועסקים כ-100 מהנדסים, מומחי שיער וקרקפת ומעצבי שיער. במהלך הפיתוח השתמשו המהנדסים ביותר מ-1625 ק"מ של דוגמאות שיער אנושי מסוגים שונים על מנת לבדוק את יעילות המכשיר. בראש צוות הפיתוח עומד ישי הלמות, ישראלי לשעבר, האחראי על תחום הביוטי ב-dyson העולמית.

ג'יימס דייסון, מייסד החברה: "מייבשי שיער יכולים להיות כבדים ולא יעילים. אחרי שחקרנו אותם, הבנו שהם עלולים לגרום גם נזק לשיער. לכן אתגרתי את המהנדסים של dyson כדי שיפתחו את הגרסה שלנו למייבש שיער, שלדעתנו פותר את כל הבעיות האלה".

המייבש מגיע עם ערכת אביזרים מגנטים המסתובבים בקלות 360 מעלות, וכך הם מקלים על עיצוב השיער. מייבש השיער Dyson supersonic בעל ארבע דרגות טמפרטורה ושלוש דרגות מהירות ל- Dyson שיתוף פעולה בינלאומי עם חטיבת המוצרים המקצועיים של לוריאל.

המחיר: כ-1,990 ₪.

ניתן להשיג אצל היבואן הרשמי "ב.נ.ז.כ סחר ושיווק", לרכישה באתר www.dyson.co.il, רשת  אפריל, א.ל.מ דיוטי פרי ובמספרות המתמחות.
המכשיר מגיע עם אחריות מורחבת לשנתיים הניתנות על ידי היבואן הרשמי.

המכשיר ישווק לצרכנים החל מה-15.7.17.


בתמונות: ג'יימס דייסון, ממציא המוצר, וישי הלמות, ראש צוות הפיתוח, ישראלי לשעבר, האחראי על תחום הביוטי ב-dyson העולמית-  עם המייבש המתוחכם.

תגובות

רשומות פופולריות