הנשיקה- קפה בר: פנינה קולינרית בלב זיכרון יעקב


הנשיקה- קפה בר: פנינה קולינרית בלב זיכרון יעקב

רונן רביב הוא דור רביעי בזיכרון יעקב. הנשיקה היא קפה בר כשר בפינה מקסימה בחצר ברח' המייסדים 37, מול בית אהרונסון עם תפריט צמחוני, חלבי וטבעוני. 15 שנה פעל המקום כמסעדה לא כשרה ובשנתיים האחרונות הפכה לכשרה. שאלנו את רונן מה הביא אותו לכך ותשובתו: בגיל 50 שאלתי את עצמי מה אני רוצה בחיים. לא אהבתי את העובדה שאני עובד בשבת והחלטתי להפסיק זאת, וכמו כן לחזור ולבשל כפי שעשיתי בתחילת הקריירה הבישולית והפועל היוצא- להפוך את המקום לכשר. שמו של המקום- הנשיקה- לקוח מציור של צייר מפורסם שרונן התלהב ממנו. המקום הוא מבנה ישן- בו נולד אביו- ששופץ וסמוך לו יש חצר מקסימה וגם 2 צימרים. רונן, שהוא גם הבעלים וגם המבשל, מבטיח שבמקום יש את האוכל הכי טעים במחיר הכי טוב ואנו מאשרים זאת.
מה אכלנו- מנת דגים כבושים (הרינג משגע, סלמון, איקרה, שמנת וזיתים), קציצות דגים ברוטב תאילנדי (עם קוקוס, ג'ינג'ר ופטריות על מצע של קוסקוס), פיש אנד צ'יפס- נתחי דג מצופים בציפוי עם ציפס חתוך דק וקריספי ושאוויש הנשיקה- מאפה טעים להפליא במילוי גבינות ועלי מנגולד. בנוסף יש מגוון מנות בתפריט: ארוחות בוקר (עד שעה 12:00),


פיצות, פסטות, ניוקי, רביולי, ריזוטו ועוד. כל המנות מוצעות במחיר סביר של עד 45 ₪ למנה. יש גם יין בכוסיות (10 ₪) וכל הבירות 15 ₪ לכוס. יש גם תפריט קינוחים עשיר. בצמוד לקפה פתח רונן לאחרונה חומוסיה עם פלאפל וצ'יפס. טעמנו מהחומוס והוא מעולה!  אפשר להזמין בקפה-בר מנות מהחומוסיה.

הכשרות: רבנות זיכרון יעקב. פתוח: א-ה   11:00-16:00, 18:00-21:30, יום ו' עד 15:30. מוצ"ש- סגור. טל' 04-6390133. חנייה: בסמוך. אסור להחמיץ! 

תגובות

רשומות פופולריות