קולקציית משקפי השמש החדשה של המותג הצעיר והאופנתי קול ריי Cool Ray) )

קולקציית משקפי השמש החדשה של המותג הצעיר והאופנתי קול ריי  Cool Ray) )
קולקציית משקפי השמש של הצעיר המותג קול ריי לקיץ
  
רשת אירוקה – הבית של המותגים, המובילה את אופנת משקפי השמש והראייה בישראל, משיקה באופן בלעדי את קולקציית משקפי השמש החדשה של המותג הצעיר והאופנתי קול ריי  Cool Ray) ) המתכתב  עם הטרנדים המובילים במשקפי השמש בעולם ובמחירים לכל כיס. זוהי קולקציה מלאה בניגודים: היא טרנדית אבל גם על זמנית, מציעה מגוון ועם זאת בעלת אמירה עיצובית מדויקת, יודעת להחמיא לכל גבר ואישה אבל מצד שני מציעה המון דגמי יוניסקס. המותג מציעה 3 קולקציות מרכזיות לשנת 2017:
אלפא α – הקולקציה הקלאסית
קולקציית משקפיים בסגנון קלאסי על זמני. קולקציה זו נבנתה תחת התפיסה שלהיות Cool זה להיות מי שאתה,  הכי בייסיק, בלי להתאמץ. זה לצאת החוצה וליהנות מהדברים הפשוטים - מכוס קפה ספונטנית עם חברים, מהליכה בים, מלעצור בגלידריה שפתחו ברחוב ולנסות טעם שאף פעם לא ניסיתם. כי ככה זה עם קלאסיקות אמיתיות ועם רגעים גדולים. הם נמצאים בדברים הקטנים. בקולקציה דוגמאות טייסים קלאסיות, משקפיים מרובעים מחמיאים, והרבה שילובים של אצטט ומתכת הנותנים מראה מנצח נצחי.
בטא- הקולקציה של הכאן ועכשיו
קלקציה של עיצובים טרנדים שמסתכלים למציאות העכשווית ישר בעיניים. הקולקציה כוללת: משקפיים חתוליים נשיים, דגמי טייסים עם טוויסטים מעניינים בצבעים זהב, מנומר או שחור , המון מסגרות עגולות, מסגרות משוננות וא-סימטריות מעניינות במיוחד ועוד.
סיגמא  –הקולקציה של מובילי הדרך
קולקציית משקפיים המאופיינת בעיצוב פורץ גבולות, חדשני, אחר, בולט, שלא ניתן להתעלם ממנו! דגמי משקפיים  full power, מצוידים בנוכחות ובאמירה. בין הפריטים בקולקציה: משקפיים קטומים מכל צדי העדשה, משקפי מראה ללא גשר אף, משקפיים עם גשר אף כפול ומודגש ועוד מגוון שילובים מעניינים בין העדשות למסגרת.
 המחירים: 299-549 ₪. 
ועכשיו במבצע לרגל ההשקה : 2 משקפי קול ריי ב 400 ₪! המבצע עד ה 30.6.17.


להשיג בלעדית ברשת אירוקה.

תגובות

רשומות פופולריות